Visset.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pierwsza pożyczka 1000 zł za darmo

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 1000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0- 1732%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 300 zł do 4000 zł
Termin kredytu: od 1 do 30 dni

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 7:00 dо 20:00; Sobota - Niedziela: 7:00 dо 20:00
Ograniczenia wiekowe: od 20 do 75 lat

Visset.pl

Ważny: Jeśli jesteś nowym klientem Pierwszą Promocyjną Pożyczkę od 250 do 1000 zł na okres od 1 do 30 dni dostaniesz za 0 zł. Bez prowizji, bez odsetek, bez dodatkowych opłat. Aby skorzystać z tej opcji wystarczy, że oddasz pożyczkę w terminie.

Czym skutkuje brak spłaty pożyczki? Zgodnie z umową poręczenia Poręczyciel spłaci Twoje zobowiązanie i wezwie Cię do natychmiastowego uregulowania należności, a także przekaże informację o zadłużeniu do Biur Informacji Gospodarczej (ERIF, KRD, BIG InfoMonitor). Brak spłaty pożyczki w terminie zostanie również zaraportowany do Biura Informacji Kredytowej (BIK). Zatem jeżeli masz problem ze spłatą, skontaktuj się z nami – wspólnie poszukamy rozwiązania.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 3 prostych krokach: wybierz kwotę oraz liczbę dni i kliknij „Wypełnij wniosek” > przelej opłatę weryfikacyjną 1 zł > po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku natychmiast przelewamy pieniądze

 

Visset.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Visset

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Visset.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 4000 zł z terminem spłaty od 1 do 30 dni. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Visset nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Visset wynosi do 4000 zł, pierwszy kredyt uzyskuje się do 1000 zł.

Visset szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Visset.pl

Kto może otrzymać kredyt Visset.pl

Pożyczkę od Visset.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 20 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Visset.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Visset

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top