Kontynuuj oszczędzanie!Kontynuuj oszczędzanie! Porównając kredyty gotówkowe zaoszczędzisz pieniądze i czas. Z kredytem gotówkowym możno pożyczać większe kwoty pieniężne o mniejszym oprocentowaniu, i dłuższym terminie spłacania. Z usługi porównania kredytów korzystali już 466795 klient.

Kredyt gotówkowy

Kwoty pożyczkiTermin spłatyCzas pracy

Ostatnia aktualizacja informacji: 2021-05-06

W jaki sposób porównać kredyty

1. Należy wybrać rodzaj porównania: kalkulator prosty lub rozszerzony.

2. Korzystając z filtru Korzystając z filtru do porównania po prawej stronie tabeli porównania, możno zorganizować dokładniejsze porównanie kredytodawców.

W tabeli porównania firm kredytodawców porównywane są według najtańszej oferty.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to pożyczka pieniężna, z  której korzystają wielu mieszkańców Polski,  dlatego, że jest możliwe, aby pożyczać większą kwotę pieniędzy na dobrych warunkach, i o mniejszym oprocentowaniu. Również są dłuższe okresy spłaty, nawet do 10 lat.

Kwota pożyczki zależy od ofert kredytowych pożyczkodawcy, od  regularnych dochodów miesięcznych klienta, istniejących obowiązków kredytowych i historii  kredytowej klienta.

Kredyt gotówkowy nadaje się w sytuacjach, gdy jest potrzebna znana kwota pieniędzy dla określonego celu: dla większych zakupów lub podróży i tak dalej.
Dobrze znane banki, które oferują kredyt gotówkowy to Bank Pekao, PKO Bank Polski oraz ING Bank Śląski.

Jakie dokumenty są wymagane do uzyskania kredytu gotówkowego

Dokument potwierdzający identyfikację osoby, wypełniony wniosek o kredyt, dokument(-y) potwierdzający dochody, w oparciu których bank ocenia zdolności kredytowe klienta.

Co to jest ubezpieczenie kredytu i czy to jest obowiązkowe

Ubezpieczenie jest dodatkowe zabezpieczenie kredytu.  W wielu bankach to jest obowiązkowe. Przed pożyczaniem kredytu zdecydowanie polecamy sprawdzenie kosztów kredytu i czy ubezpieczenie kredytu jest wliczone w opłatę.

Zwyczajnie do ubezpieczenia jest wliczone ubezpieczenie na życie, również na stratę miejsca pracy. Dokładne informacje na temat ubezpieczenia możno znaleźć na stronie internetowej kredytodawcy lub kontaktując osobiście.

Kredyt gotówkowy - kroki otrzymania

  1. Porównaj oferty kredytu gotówkowego.
  2. Wybierz najlepszą ofertę.
  3. Wypełnij formularz wniosku kredytowego.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

RRSO 5.01% do 50.92% – rzeczywista roczna stopa oprocentowania, całkowity koszt kredytu. Jest ona wyrażona jako coroczny procent od całkowitej kwoty kredytu, w tym prowizje i procenty od udzielania kredytu, z wyjątkiem całkowitego kosztu wszelkiego rodzaju kredytów, jakie ponosi pożyczkodawca za niespełnienie obowiązków ustalonych w umowie o kredycie i obliczanych zgodnie z normamy Polskiego prawa. Przykład dla obliczania rzeczywistego rocznego obliczania: kwota kredytu: 2000 zł, koszt prowizji kredytu: 280 zł, koszt prowizji jednorazowej rejestracji: 0.01 zł, termin kredytu: 30 dni. RRSO = 392%. Całkowita kwota do spłacania w terminie wynosi 2280 zł. Na stronie internetewoj wykazane granice RRSO, dokładną RRSO konkretnej firmy kredytowej, jeżeli chodzi o konkretną kwotę pożyczki, możno dowiedzieć się na stronie internetowej wybranego kredytodawcy lub kontaktując się osobiście z przedstawicielem tej firmy kredytowej.

Sankcje karne lub koszty za zwłoki

Kredyty za zwłoki mogą wymagać o spłacanie karne zaczynając od łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki. Niektórzy pożyczkodawcy w dopełnieniu zaległości wymagają zapłatę za list przypomnienia i/lub jednorazową opłatę  karną z umowy, jeśli termin kredytu zostaje spóżniony. Dokładną informację o kosztach z opóźnień możno zobaczyć na stronie internetowej każdego kredytodawcy, w warunkach umowy i/lub kontaktując się osobiście z pożyczkodawcą. Pamiętaj, że niespłacanie może spowodować dla Ciebie poważne problemy i mieć wpływ na historię kredytową, razem z tym  utrudnić uzyskanie ponownego kredytu. W razie niespełnienia obowiązków kredytowych kredytodawca może wszcząć postępowanie windykacyjne.

Pożyczaj pieniądze tylko wtedy, jak jesteś przekonany(-a), że będziesz mógł(-a) spłacić w terminie. Niespłacony w terminie kredyt może popsuć Twoją historię kredytową i przez to później będzie trudniej pożyczyć, lub firmy kredytowe mogą zaproponować kredyty na bardziej niewygodne warunki.

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Pożyczenie z odpowiedzialnością

Przed tym jak pożyczasz kredyt, zastanów się czy jest to konieczne. 4POZYCZKI proponuje nie pożyczać pieniądze dla spłaty innego kredytu. Pożyczaj wyłącznie w wypadkach, gdy pienądze naprawdę są Ci potrzebne i dobrze znasz, że będziesz mógł spłacić kredyt w terminie. Jeśli nie spłacisz kredytu, to możesz mieć problemy z uzyskaniem nowego kredytu, również będziesz miał zepsutą historię kredytową. Firmy kredytowe mają prawo do wystawienia odsetek, oraz do zainicjowania procesu windykacji lub przekazania roszczenia osobom trzecim, jeśli kredyt nie będzie spłacony w terminie.

Zapisz się do otrzymania nowości

Ostatnie wiadomości

Szybko i bez wychodzenia z domu2016-02-03

Proces ubiegania się o pożyczkę w Aasa Polska w całości odbywa się przez Internet, jest więc bardzo prosty i szybki. Nie wymagamy poręczeń ani zabezpieczeń. A wszystko po to, by dostosować się do potrzeb naszych Klientów.

Asakredyt
 


Kalkulator walutowy2017-08-07

Obserwując wzrastający interes odwiedzających o kursie wymiany waluty, ustaliliśmy kalkulator kursa waluty, korzystając z opublikowanej przez Polski Bank Centralny stopy referencyjnej PLN.

Stopa referencyjna PLN określona w oparciu postępowania pojednawczego systemu Polskiego Banku Centralnego i innych Banków Centralnych i pokazuje sytuację na rynku walutowym w danym momencie.

Kredyty długoterminowe2015-05-13

Większość kredytodawców obecnie zapewniają wygodne warunki dla otrzymania szybkich kredytów, ale czasami trafimy się do sytuacji, gdy pilnie potrzebujemy więcej pieniędzy i w takim wypadku szybkie kredyty nie spełniają nasze wymagania. W takim wypadku zastanawiamy się o kredyt długoterminowy, udzielony w banku.  Zwyczajnie kredyt długoterminowy lub konsumencki przeznaczony dla większych zakupów, takich jak, nabycie samochodu lub remont mieszkania.

Pożyczka z tygodniową ratą

to top