Kontynuuj oszczędzanie!Kontynuuj oszczędzanie! Porównając szybkie pożyczki zaoszczędzisz pieniędzy i czas. Korzystając z kredytu konsumenckiego możliwości są większe, większe kwoty pieniężne i terminy spłacania są dłuższe, oprocentowanie niższe. Z usługi porównania kredytów korzystali już 462871 klient.

Kredyt konsumencki

Kwoty pożyczkiTermin spłatyCzas pracy
Wonga

min

200 zł

max

15000 zł

od

30 dni

do

3 lat

8:00-22:00

9:00-17:00

Weź pożyczkę

Pierwsza pożyczka do 1500 zł o 0%, od 18 do 75 lat, Alior, Ochrony Środowiska, Gospodarki Żywnościowej, BNP, BPH, WBK, Citibank, Deutsche, FM, Getin Noble, Idea, ING, Inteligo, Invest, Kredyt, Credit Agricole, mBank, Meritum, Millennium, MultiBank, Nordea, Pekao, PKO, Pocztowy, Polbank, Raiffeisen, Toyota, Volkswagen Bank

» Więcej


Provident

min

500 zł

max

20000 zł

od

1 roku

do

4 lat

7:00-21:00

7:00-21:00

Weź pożyczkę

Pierwsza pożyczka do 20000 zł, od 18 do 75 lat, Alior Bank, Alior SYNC, Bank Gospodarki Żywnościowej, Bank Pocztowy, BNP Paribas Fortis, BPH Bank, Bank Zachodni WBK, Citibank Handlowy, Credit Agricole, Deutsche Bank, FM Bank, Getin Noble Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, Invest Bank, Kredyt Bank, mBank, Meritum Bank, Millennium Bank, MultiBank, NeoBank, Nordea Bank, Pekao Bank, PKO Bank, Raiffeisen Bank, Toyota Bank, Volkswagen Bank

» Więcej


Monedo

min

1500 zł

max

10000 zł

od

6 mies.

do

2 lat

8:00-20:00

-

Weź pożyczkę

Pierwsza pożyczka do 10000 zł, od 18 do 75 lat

» Więcej


Ostatnia aktualizacja informacji: 2021-05-06

W jaki sposób porównać kredyty

1. Należy wybrać rodzaj porównania: kalkulator prosty lub rozszerzony.

2. Korzystając z filtru Korzystając z filtru do porównania po prawej stronie tabeli porównania, możno zorganizować dokładniejsze porównanie kredytodawców.

W tabeli porównania firm kredytodawców porównywane są według najtańszej oferty.

Co to jest – kredyt konsumencki

Korzystając z kredytu konsumenckiego, możno pożyczyć większe kwoty o dłuższym terminie spłacania (niższe stopy procentowe). Kwoty kredytu konsumenckiego, dostępne do pożyczki, są uzależnione od ofert pożyczkodawcy, jak również od regularnych miesięcznych dochodów klienta, istniejących obowiązków kredytowych klienta i historii kredytowej.

Kredyt konsumencki jest dla sytuacji, gdy potrzebna jest konkretna kwota pieniężna dla określonego celu lub zakupu, na przykład, dla remontu w domu, podróży lub na pokrycie kosztów leczenia, itd. Pieniądze będą dostępne na rachunku bankowym, odrazu po podpisaniu umowy. Kredyt konsumencki to łatwe planowanie wydatków i budżetu, bo spłata ustalona zgodnie z harmonogramem płatności, co miesiąc płacąc określoną kwotę pieniężną . Kwota pożyczki i stopa procentowa jest  obliczona dla każdego klienta oddzielnie, biorąc pod uwagę dochody, istniejące obowiązki kredytowe i historię kredytową klienta.

Kroki otrzymania kredytu konsumenckiego

  1. Należy wypełnić zgłoszenie o kredyt konsumencki w Internecie.
  2. Po wysłaniu zgłoszenia możliwie, że z Państwem skontaktuje się manager ds obsługi klienta od kredytodawcy, jeśli będą jakieś pytania i/lub dla uzgodnienia dalszych działań.
  3. Proszę o podpisanie umowy kredytu konsumenckiego (jeżeli podpisanie umowy odbywa w Internecie, to pożyczkodawca może wymagać od kredytobiorcy ze swojego konta bankowego do przekazania niewielkiej kwoty 0,01 zł na rachunek pożyczkodawcy , więc kredytobiorca zobowiązuje się do warunków umowy).
  4. Po podpisaniu umowy te piniądze zostaną przelane na rachunek bankowy pożyczkobiorcy.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

RRSO 44.87% do 3202.16% – rzeczywista roczna stopa oprocentowania, całkowity koszt kredytu. Jest ona wyrażona jako coroczny procent od całkowitej kwoty kredytu, w tym prowizje i procenty od udzielania kredytu, z wyjątkiem całkowitego kosztu wszelkiego rodzaju kredytów, jakie ponosi pożyczkodawca za niespełnienie obowiązków ustalonych w umowie o kredycie i obliczanych zgodnie z normamy Polskiego prawa. Przykład dla obliczania rzeczywistego rocznego obliczania: kwota kredytu: 2000 zł, koszt prowizji kredytu: 280 zł, koszt prowizji jednorazowej rejestracji: 0.01 zł, termin kredytu: 30 dni. RRSO = 392%. Całkowita kwota do spłacania w terminie wynosi 2280 zł. Na stronie internetewoj wykazane granice RRSO, dokładną RRSO konkretnej firmy kredytowej, jeżeli chodzi o konkretną kwotę pożyczki, możno dowiedzieć się na stronie internetowej wybranego kredytodawcy lub kontaktując się osobiście z przedstawicielem tej firmy kredytowej.

Sankcje karne lub koszty za zwłoki

Szybkie kredyty za zwłoki mogą wymagać o spłacanie karne zaczynając od łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki. Niektórzy pożyczkodawcy w dopełnieniu zaległości wymagają zapłatę za list przypomnienia i/lub jednorazową opłatę  karną z umowy, jeśli termin kredytu zostaje spóżniony. Dokładną informację o kosztach z opóźnień możno zobaczyć na stronie internetowej każdego kredytodawcy, w warunkach umowy i/lub kontaktując się osobiście z pożyczkodawcą. Pamiętaj, że niespłacanie może spowodować dla Ciebie poważne problemy i mieć wpływ na historię kredytową, razem z tym  utrudnić uzyskanie ponownego kredytu. W razie niespełnienia obowiązków kredytowych kredytodawca może wszcząć postępowanie windykacyjne.

Pożyczaj pieniądze tylko wtedy, jak jesteś przekonany(-a), że będziesz mógł(-a) spłacić w terminie. Niespłacony w terminie kredyt może popsuć Twoją historię kredytową i przez to później będzie trudniej pożyczyć, lub firmy kredytowe mogą zaproponować kredyty na bardziej niewygodne warunki.

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Pożyczenie z odpowiedzialnością

Przed tym jak pożyczasz kredyt, zastanów się czy jest to konieczne. 4POZYCZKI proponuje nie pożyczać pieniądze dla spłaty innego kredytu. Pożyczaj wyłącznie w wypadkach, gdy pienądze naprawdę są Ci potrzebne i dobrze znasz, że będziesz mógł spłacić kredyt w terminie. Jeśli nie spłacisz kredytu, to możesz mieć problemy z uzyskaniem nowego kredytu, również będziesz miał zepsutą historię kredytową. Firmy kredytowe mają prawo do wystawienia odsetek, oraz do zainicjowania procesu windykacji lub przekazania roszczenia osobom trzecim, jeśli kredyt nie będzie spłacony w terminie.

Zapisz się do otrzymania nowości

Ostatnie wiadomości

Szybko i bez wychodzenia z domu2016-02-03

Proces ubiegania się o pożyczkę w Aasa Polska w całości odbywa się przez Internet, jest więc bardzo prosty i szybki. Nie wymagamy poręczeń ani zabezpieczeń. A wszystko po to, by dostosować się do potrzeb naszych Klientów.

Asakredyt
 


Kalkulator walutowy2017-08-07

Obserwując wzrastający interes odwiedzających o kursie wymiany waluty, ustaliliśmy kalkulator kursa waluty, korzystając z opublikowanej przez Polski Bank Centralny stopy referencyjnej PLN.

Stopa referencyjna PLN określona w oparciu postępowania pojednawczego systemu Polskiego Banku Centralnego i innych Banków Centralnych i pokazuje sytuację na rynku walutowym w danym momencie.

Kredyty długoterminowe2015-05-13

Większość kredytodawców obecnie zapewniają wygodne warunki dla otrzymania szybkich kredytów, ale czasami trafimy się do sytuacji, gdy pilnie potrzebujemy więcej pieniędzy i w takim wypadku szybkie kredyty nie spełniają nasze wymagania. W takim wypadku zastanawiamy się o kredyt długoterminowy, udzielony w banku.  Zwyczajnie kredyt długoterminowy lub konsumencki przeznaczony dla większych zakupów, takich jak, nabycie samochodu lub remont mieszkania.

Pożyczka z tygodniową ratą

to top