Polityka prywatności

Znajdujesz się tu: »

Terminy

1. Strona internetowa www.4pozyczki.pl (zwana dalej – Strona internetowa).

2. Użytkownik – osoba fizyczna lub prawna, która  odwiedza Stronę internetową (www.4pozyczki.pl)

Prywatność- polityka prywatności

Prywatność Państwa (bezpieczeństwo) dla nas bardzo ważne. Aby jak najlepiej zrozumieć bezpieczeństwo Państwa na stronie internetowej, wyjaśnimy zbieranie i wykorzystanie informacji. Wszelka informacja uzyskana od Użytkownika nie zostanie ujawniona i jest oceniona jako poufna, nie będzie sprzedana lub wykorzystana w inny sposób celem zaszkodzenia Użytkownikowi.

Użytkowniki Strony internetowej mają prawo bez ograniczenia i rejestracji danych oglądać rozdziały na stronie internetowej i zapoznać się z materiałem informacyjnym.

Google Analytics pliki drobne lub "cookies"

Google Analytics to usługa, którą oferuje Google. Google Analytics korzysta z plików drobnych lub "cookies" przy pomocy których  śledzi się działalności Użytkownika, dla pomiaru skuteczności strony internetowej i z innych powodów (są podsumowane adresy IP). Uzyskana informacja przechowywuje się w serwerach przedsiębiorstwa Google. Odwiedzając tą Stronę internetową prywatność Państwa nie jest zagrożona.

Dane osobiste

Odwiedzając Stronę internetową, adres IP Państwa, z której państwo korzysta, aby uzyskać dostęp do Strony internetowej, jak również o datę i czasie, gdy to robicie, ta informacja jest wykorzystowana do analizy trendów Użytkowników dla użytku wewnętrznego.

Odwiedzając Stronę internetową, Użytkownik wyraża zgodę na politykę prywatności i warunki korzystania ze Strony internetowej. Uważa się, że Użytkownik zapoznał się z warunkami i zaakceptował je.

Zaprzestajcie korzystać z tej strony internetowej, jeśli Państwo ma pretensje przeciwko polityki prywatności i/lub warunków korzystania Strony internetowej, nie akceptuje jej treści, odniesienia (-ń) praw autorskich. Spory powstałe dla Użytkownika korzystając ze strony internetowej, zostaną uwzględnione w porządku ustalonym przez Łotewskie ustawodawstwo.

Zapisz się do otrzymania nowości

to top