Vippo.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pożyczki online na raty

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 5000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 78.29 - 255.59%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 500 zł do 5000 zł
Termin kredytu: od 6 do 36 miesięcy

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 9:00 dо 19:00;
Ograniczenia wiekowe: od 25 do 75 lat

Vippo.pl

W jakim czasie pożyczka zostanie przelana na moje konto? W zależności od banku obsługującego rachunek, który wskażesz dla celów wypłaty pożyczki, pieniądze otrzymasz w ciągu kilku godzin jednak nie później niż w następnym dniu roboczym od momentu właściwego zaksięgowania przelewu weryfikacyjnego.
 
Co może być powodem odmowy udzielenia pożyczki? Przykładowym powodem odmowy udzielenia pożyczki może być np. negatywny wpis w rejestrze danych (BIK, ERIF, BIG Infomonitor).

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 5 prostych krokach: wybierz kwotę, jaką chcesz pożyczyć i okres w jakim chcesz dokonać spłaty na www.vippo.pl > wypełnij krótki wniosek > decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz w ciągu kilku minut > zapoznaj się z warunkami umowy, formularzem informacyjnym i harmonogramem spłaty > wykonaj przelew weryfikacyjny przelewając nam 1 zł ze swojego rachunku bankowego wskazanego do wypłaty pożyczki

Vippo.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Vippo

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 60 minut

Vippo.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 60 minut do 5000 zł z terminem spłaty od 6 do 36 miesięcy. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Vippo nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Vippo wynosi do 5000 zł

Vippo szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Vippo.pl

Kto może otrzymać kredyt Vippo.pl

Pożyczkę od Vippo.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 25 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Vippo.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Vippo

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top