Tanikredyt.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pierwsza pożyczka do 3100 złotych na 30 dni za okrągłe 0 złotych. RRSO 0%

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt bezpłatnie do 3100 zł
Miesięczna stopa procentowa: 28.28% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0- 6456855.46%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 200 zł do 6000 zł
Termin kredytu: od 5 do 30 dni

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 21:00; Sobota - Niedziela: 9:00 dо 17:00
Ograniczenia wiekowe: od 20 do 75 lat

Tanikredyt.pl

Ważny: Jeśli jesteś nowym klientem Pierwszą Promocyjną Pożyczkę od 200 3100 zł na okres od 5 do 30 dni dostaniesz za 0 zł. Bez prowizji, bez odsetek, bez dodatkowych opłat. Aby skorzystać z tej opcji wystarczy, że oddasz pożyczkę w terminie.

Mam problemy ze spłatą pożyczki w terminie – co robić? Na początek skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 223802374 – postaramy się znaleźć rozwiązanie.

Czas otrzymania kredytu: 24 godzin

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 6 prostych krokach: na stronie Tanikredyt wybierz interesującą Cię kwotę oraz termin pożyczki > następnie kliknij ‘Złóż wniosek’. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracji. > uzupełnij wszystkie dane i ponownie kliknij ‘Złóż wniosek’ > w kolejnym kroku poprosimy Cię o przelanie Opłaty za utworzenie Konta Użytkownika – szczegóły płatności otrzymasz na emaila > pamiętaj opłata powinna zostać wysłana z rachunku bankowego, którego jesteś właścicielem. Ważne jest, aby w informacji o nadawcy w przelewie widniało Twoje imię i nazwisko jako osoby wnioskującej o pożyczkę > po zaksięgowaniu opłaty przeanalizujemy Twój wniosek i otrzymasz decyzję poprzez email i/lub sms.

Pożyczka TaniKredyt jest szybka, bezpieczna i łatwa

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Tanikredyt

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 24 godzin

Tanikredyt.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 24 godzin do 6000 zł z terminem spłaty od 5 do 30 dni. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Tanikredyt nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Tanikredyt wynosi do 6000 zł, pierwszy kredyt uzyskuje się do 3100 zł.

Tanikredyt szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Tanikredyt.pl

Kto może otrzymać kredyt Tanikredyt.pl

Pożyczkę możesz otrzymać jeżeli:

  • posiadasz ważny dowód osobisty
  • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej
  • jesteś w wieku od 20 do 75 lat
  • posiadasz aktywny Profil Klienta na stronie internetowej www.tanikredyt.pl
  • nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych
  • masz konto bankowe
  • posiadasz aktywny numer telefonu komórkowego
 Kontakt

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Tanikredyt

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top