Szybkagotowka.pl

Znajdujesz się tu: » »

Szybka Gotówka - bardzo szybka pożyczka online

Kredyt: pierwszy kredyt 0% do 5000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 28% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 342%
Kwota kredytu: od 400 zł do 15000 zł
Termin kredytu:  65 dni

Biuro obsługi klienta: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 18:00

Ograniczenia wiekowe: od 18 do 75 lat

Szybkagotowka.pl

Kim jest Szybka Gotówka? Szybkagotowka.pl to platforma internetowa z optymalnymi ofertami dostosowanymi do potrzeb każdego klienta, która udziela krótkoterminowych pożyczek online w 15 minut.

Ile pieniędzy mogę pożyczyć i na jak długo? Możliwa do uzyskania suma pożyczki gotówkowej zawiera się w przedziale od 100 do 7000 zł, natomiast okres pożyczki  65 dni.

Jak otrzymać pożyczkę? Wybierz kwotę i okres pożyczki. Wypełnij formularz online. Zweryfikuj konto bankowe. Otrzymaj pieniądze na konto

Jak otrzymać pożyczkę

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Szybkagotowka

Kontakty w Polsce:


Jakie dokumenty są wymagane przy rejestracji?

Żadne prócz dokumentu tożsamości. Musisz mieć dostęp do Internetu, rachunek bankowy w polskim banku i telefon komórkowy.

Chwilówka w Szybka Gotówka - co warto wiedzieć o nas

Szybkagotowka.pl to platforma internetowa, która udziela krótkoterminowych pożyczek online, z optymalnymi ofertami dostosowanymi do potrzeb klientów. My wiemy, że życie bywa kosztowne. Stąd też zrodziła się idea działania naszej firmy – bezpieczne i szybkie pożyczki gotówkowe czyli idealny zastrzyk pieniędzy dla osób, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej.

Kto może otrzymać pożyczkę?

Obywatele Polski, którzy w chwili składania Wniosku o Udzielenie Pożyczki online ukończyli 18 lat, posiadający rachunek bankowy w jednym z polskich banków i aktywny telefon komórkowy, nie posiadający zaległości w spłacie zaciągniętych wcześniej kredytów i pożyczek.

 Kontakt

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Szybkagotowka

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top