Szybka-moneta.com.pl

Pożycz do 2100 zł

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 2100 zł
Miesięczna stopa procentowa: 0% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 338,03%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 200 zł do 2100 zł
Termin kredytu: 61 dni

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 17:00;
Ograniczenia wiekowe: od 20 do 75 lat

szybka-moneta

Czy mogę wydłużyć czas spłaty pożyczki? Tak. Możesz dokonać jednokrotnego przedłużenia w przypadku pierwszej pożyczki za darmo na okres 30 dni, pod warunkiem, że nie upłynął termin spłaty Twojego zobowiązania.

Jak dokonać przedłużenia pożyczki? Opłaty z tytułu jednorazowego przedłużenia pierwszej darmowej pożyczki na okres 30 dni można dokonać za pośrednictwem banku internetowego, w filii dowolnego banku lub w dowolnej placówce Poczty Polskiej.

Aby przedłużyć pożyczkę, w przelewie bankowym należy podać następujące dane: 
 
Odbiorca: Vega sp. z o. o.
Adres: ul. Bociana 20, 31-231 Kraków
Konto bankowe: 
  • 91 2490 0005 0000 4600 9561 3822 Alior Bank lub
  • 81 1020 2733 0000 2802 0034 0315 PKO Bank Polski lub
  • 16 1140 1081 0000 4557 2600 1001 mBank S.A.
Tytuł przelewu: „Przedłużenie ID Klienta (wpisz swój numer ID Klienta)”
 
Jakie są konsekwencje opóźnienia lub braku spłaty pożyczki? W przypadku braku spłaty lub opóźnienia mogą zostać naliczone następujące opłaty: naliczenie odsetek za czas opóźnienia w wysokości 14% rocznie, przy czym nigdy nie więcej niż wysokość odsetek maksymalnych za opóźnienie koszty postępowania sądowego i egzekucyjnego celem odzyskania wierzytelności o ile zajdzie taka potrzeba.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 3 prostych krokach: wybierz kwotę pożyczki i wypełnij formularz online > przelej 1 grosz opłaty weryfikacyjnej > pieniądze niezwłocznie znajdą się na Twoim koncie!

Szybka-moneta.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Szybka-moneta

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Szybka-moneta.com.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 2100 zł z terminem spłaty 61 dni. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Szybka-moneta nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Szybka-moneta wynosi do 2100 zł

Szybka-moneta szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Szybka-moneta.com.pl

Kto może otrzymać kredyt Szybka-moneta.pl

Pożyczkę od Szybka-moneta.com.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 20 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Szybka-moneta.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Szybka-moneta

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top