Syner.pl

Znajdujesz się tu: » »

Ciesz się pieniędzmi i spełniaj marzenia!

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 500 zł
Miesięczna stopa procentowa: 14% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0- 1955,29%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 100 zł do 6000 zł
Termin kredytu: do 30 dni

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 20:00;
Ograniczenia wiekowe: od 18 do 75 lat

Syner.pl

Ważny: Jeśli jesteś nowym klientem Pierwszą Promocyjną Pożyczkę od 100 do 1000 zł na okres do 30 dni dostaniesz za 0 zł. Bez prowizji, bez odsetek, bez dodatkowych opłat. Aby skorzystać z tej opcji wystarczy, że oddasz pożyczkę w terminie.

Czy mogę wydłużyć czas spłaty pożyczki? Wiemy, że niekiedy czas przewidziany na spłatę może być zbyt krótki by uregulować zobowiązania. Dajemy możliwość nawet dwukrotnej prolongaty na 7, 14 lub 30 podczas pierwszej pożyczki oraz jednokrotnego w przypadku każdej kolejnej.

Czas otrzymania kredytu: 60 minut

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 4 prostych krokach: określ kwotę pożyczki > wypełnij dane i złóż wniosek > potwierdź swoje konto i poczekaj na decyzję > odbierz pieniądze

Syner.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Konta bankowe: MBank, PKO BP, Millennium, BZ WBK, Alior Bank

Weź pożyczkę Syner

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 60 minut

Syner.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 60 minut do 6000 zł z terminem spłaty od 1 do 30 dni. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Syner nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Syner wynosi do 6000 zł, pierwszy kredyt uzyskuje się do 500 zł.

Syner szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Syner.pl

Kto może otrzymać kredyt Syner.pl

Pożyczkę od Syner.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 18 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Syner.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Syner

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top