Superrata.pl

Znajdujesz się tu: » »

Tylko trzy kroki dzielą Cię od szybkiej pożyczki ratalnej

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 3000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): dо 156,13%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 1000 zł do 6000 zł
Termin kredytu: od 12 do 30 miesięcy

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 20:00; Sobota - Niedziela: 9:00 dо 17:00
Ograniczenia wiekowe: od 21 do 75 lat

Superrata.pl

Czy mogę wydłużyć termin spłaty pożyczki? Niestety nie dajemy takiej możliwości. Jeśli podejrzewasz, że Twoja sytuacja finansowa pogorszyła się i nie jesteś w stanie na bieżąco regulować swoich zobowiązań, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 102 16 00. Razem znajdziemy rozwiązanie.
 
Czy mogę odstąpić od Umowy pożyczki? Odstąpienie od udzielonej pożyczki jest formą rezygnacji. Zgodnie z Ustawą z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim, zawierając umowę poza siedzibą firmy klient ma 14 dni, od dnia udzielenia pożyczki, na złożenie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy pożyczkowej (wzór dołączony jest do tejże Umowy pożyczki). Następnie w ciągu 30 dni należy zwrócić pożyczoną kwotę wraz z odsetkami ustawowymi. Szczegółowe zasady związane z odstąpieniem określa Umowa pożyczki. Odstąpienie od udzielonej pożyczki będzie skutkowało niemożliwością wnioskowania o kolejne pożyczki w przyszłości.

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 3 prostych krokach: dopasuj pożyczkę do swoich potrzeb, wybierz kwotę i liczbę rat do spłaty > podaj nam podstawowe informacje o sobie, pamiętaj, proces weryfikacji nie wymaga żadnych opłat rejestracyjnych > daj nam chwilę na ocenę wniosku, po jego akceptacji niemal natychmiast prześlemy pieniądze na konto.

Superrata.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Superrata.pl gwarantuje łatwy proces pożyczania. Chcemy, abyś szybko i komfortowo pożyczył pieniądze, nie martwiąc się zaświadczeniami i urzędowymi ograniczeniami. Potrzebujemy tylko podstawowych informacji. Rejestrujesz się bez przelewów weryfikacyjnych, a my szybko analizujemy twój wniosek i przelewamy Ci gotówkę. Sprawna i bezproblemowa pożyczka to nasza dewiza. Szanujemy Twój czas, bo wiemy, jak mocno jesteś zapracowany.

Weź pożyczkę Superrata

Kontakty w Polsce:


Superrata.pl gwarantuje łatwy proces pożyczania

Superrata.pl nie narzuca konieczności jednorazowej spłaty. To komfortowa pożyczka ratalna, którą spłacasz wedle swoich możliwości finansowych. Kwotę pożyczki od 1000 do 6000 zł możesz rozłożyć na 12 bądź nawet 30 dogodnych rat. Tylko od Ciebie zależy, jak szybko pozbędziesz się pożyczki i będziesz mógł wziąć kolejną. Elastyczne, dopasowane do ciebie raty to nasza największa zaleta.

Superrata szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Superrata.pl

Kto może otrzymać kredyt Superrata.pl

Pożyczkę od Superrata.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 21 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Superrata.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Superrata

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top