Superkasa.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 5000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): do 150%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 100 zł do 10000 zł
Termin kredytu: od 1 do 12 miesięcy

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 9:00 dо 20:00; Sobota: 10:00 dо 16:00, Niedziela: nieczynne
Ograniczenia wiekowe: od 18 do 80 lat

SuperKasa

Jak działa SuperKasa? SuperKasa jest serwisem internetowym, który zajmuje się gromadzeniem danych osobowych potencjalnych pożyczkobiorców. Portal SuperKasa pełni funkcję pośrednika między pożyczkobiorcami a pożyczkodawcami, który znacznie ułatwia proces zaciągania zobowiązań. SuperKasa pomaga znaleźć firmę pożyczkową, która będzie w stanie zaproponować ofertę najbardziej dopasowaną do naszych oczekiwań.

Czy SuperKasa pożycza pieniądze? Nie. Serwis SuperKasa zajmuje się wyłącznie pośredniczeniem pomiędzy pożyczkobiorcami a pożyczkodawcami. W ramach usług serwisu możemy złożyć wniosek o chwilówkę i poddać się wstępnej weryfikacji. Następnie zostaniemy przekierowani do firmy pożyczkowej, która będzie gotowa zaproponować nam wsparcie finansowe.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

SuperKasa

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę SuperKasa

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Ile trwa składanie i rozpatrywanie wniosku o pożyczkę? Składanie i rozpatrywanie wniosku w serwisie SuperKasa trwa dosłownie chwilę. Jeśli sprawnie uzupełnimy wszystkie wymagane informacje, cały proces nie powinien trwać dłużej niż 15 minut.

Jaką metodę weryfikacji klienta stosuje serwis SuperKasa? Serwis SuperKasa przeprowadza wczesną weryfikację tożsamości zainteresowanego pożyczkobiorcy za pomocą przelewu. Metoda ta pomaga w wyeliminowaniu oszustów finansowych, którzy starają się wyłudzić pożyczkę na skradziony dowód. Zainteresowany pożyczkobiorca zobowiązany jest wykonać przelew z osobistego rachunku bankowego na kwotę 0,01 zł na jedno z kont serwisu SuperKasy.

Jakie dokumenty będą mi potrzebne do złożenia wniosku? Podczas składania wniosku będzie nam potrzebny wyłącznie dowód osobisty. Dane z dowodu, takie jak: imię, nazwisko, numer oraz seria należy wprowadzić w przeznaczonych do tego celu rubrykach.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu SuperKasa.pl

Kto może otrzymać kredyt SuperKasa.pl

Pożyczkę od SupreKasa.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 18 do 80 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 SuperKasa

Ważne

Oceń swoje możliwości spłaty i bądź odpowiedzailny! Nie pożyczaj, jak to nie jest potrzebne! Przed tym jak pożyczyć, przeczytaj umowę i jak masz pytania, skontaktuj się z kredytodawcą.

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę SuperKasa

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top