Supergrosz.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pożyczka ratalna do 10 000 zł dla nowych Klientów, dla stałych do 15 000 zł, nawet na 48 rat!

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 10000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0- 378,38%

Kwota kredytu: od 1000 zł do 15000 zł
Termin kredytu: od 4 do 48 miesięcy

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 20:00; Sobota: 9:00 dо 17:00
Ograniczenia wiekowe: od 21 do 75 lat

SuperGrosz.pl

Co powinienem zrobić, jeżeli nie mogę spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie? Jeżeli nie możesz spłacić pożyczki w terminie skontaktuj się z naszą infolinią pod nr 22 102 15 00 w godzinach pracy w dni robocze 8 – 20 oraz w soboty 9 – 17. Nasi konsultanci pomogą Ci w znalezieniu optymalnego rozwiązania.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 3 prostych krokach: wypełniasz wniosek online lub przez telefon, bez konieczności przesyłania dokumentów, potwierdzania dochodów i wykonywania przelewu weryfikacyjnego > oferujemy 3 metody do wyboru: przelew groszowy, logowanie do konta lub czek Giro bez konieczności posiadania konta bankowego > pieniądze otrzymujesz bezpośrednio na swoje konto natychmiast po akceptacji wniosku, lub odbierasz gotówkę na poczcie

SuperGrosz.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

W jakim czasie otrzymam pieniądze?
Jeśli wybrałeś weryfikację poprzez Konto X pieniądze otrzymasz natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę.
Wybierając weryfikację poprzez GIRO (gdzie niewymagane jest posiadanie konta bankowego) po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Następnie należy się udać do najbliższego urzędu Poczty Polskiej z dowodem osobistym oraz kodem otrzymanym w wiadomości sms aby odebrać pieniądze.

Weź pożyczkę SupreGrosz

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

SuperGrosz.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 15000 zł z terminem spłaty od 4 do 48 miesięcy. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od SuperGrosz nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od SuperGrosz wynosi do 15000 zł, pierwszy kredyt uzyskuje się do 10000 zł.

Czy mogę wnioskować o pożyczkę nie mając konta bankowego? Oczywiście. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów udostępniamy do wyboru wypłatę pieniędzy czekiem GIRO. Wybierając tą metodę nie musisz posiadać konta bankowego. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Następnie musisz udać się do najbliższego urzędu pocztowego i po okazaniu dowodu osobistego oraz smsa z kodem odbierasz gotówkę. Pieniądze będą czekać do odbioru w ciągu 10 dni kalendarzowych.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu SuperGrosz.pl

Kto może otrzymać kredyt SuperGrosz.pl

Pożyczkę od SuperGrosz.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 21 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 SuperGrosz.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę SuperGrosz

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top