Supercredit.pl

Znajdujesz się tu: » »

Do 5000 zł na Twoim koncie nawet w 15 minut

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 1000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 27,5% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 150,70- 1821,80%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 100 zł do 5000 zł
Termin kredytu: od 30 dni do 24 miesięcy

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 9:00 dо 18:00;
Ograniczenia wiekowe: od 21 do 75 lat

Supercredit.pl

Czy jest możliwe przedłużenie terminu spłaty pożyczki i ile to kosztuje? Dla umów zawartych przed 7 marca 2016 r. możliwe było przedłużanie terminu spłaty pożyczek jednoratalnych. Dla obecnie zawieranych umów pożyczki (aż do odwołania) nie jest to możliwe. Pożyczki wieloratalne spłaca się w ratach i nie jest możliwa zmiana harmonogramu ich spłat. Pożyczki jednoratalne spłaca się w tzw. Pierwotnym Terminie Spłaty i również nie ma możliwości jego przesunięcia.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 4 prostych krokach: wypełniasz wniosek internetowy > dokonujesz weryfikacji tożsamości > weryfikujemy wniosek i podejmujemy decyzję > pieniądze trafiają błyskawicznie na Twoje konto

Supercredit.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Konta bankowe: Alior Bank, Alior Sync, Bank Ochrony Środowiska, Bank Pocztowy, Bank Spółdzielczy Biała Rawska, Bank Spółdzielczy w Łosicach, Bank Spółdzielczy w Pasłęku, Bank Spółdzielczy w Siedlcu, Bank Spółdzielczy w Stegnie, Bank Spółdzielczy w Sztumie, Bank Spółdzielczy w Toruniu, BGŻ, BPH, BZWBK, BZWBK Karta PrePaid, Credit Agricole, ESBANK Bank Spółdzielczy, Eurobank, GetIn Bank, Gospodarczy Bank Spółdzielczy Międzyrzecz, ING Bank Śląski, Inteligo, Kredyt Bank, Łącki Bank Spółdzielczy, mBank  mBank (dawny BRE Bank SA), mBank (dawny MultiBank), Meritum Bank, Millennium Bank, PBS Bank, Pekao S.A. PKO BP, Plus Bank, Polbank, Powiatowy Bank Spółdzielczy w Kobierzycach, Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim, Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni, Raiffeisen Bank, Spółdzielczy Bank Ludowy w Złotowie, Vistula Bank Spółdzielczy, Volkswagen Bank

Weź pożyczkę Supercredit

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Supercredit.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 5000 zł z terminem spłaty od 30 dni do 24 miesięcy. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Supercredit nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Supercredit wynosi do 5000 zł, pierwszy kredyt uzyskuje się do 1000 zł.

Supercredit szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Supercredit.pl

Kto może otrzymać kredyt Supercredit.pl

Pożyczkę od Supercredit.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 21 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Supercredit.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Supercredit

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top