Solcredit.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pożyczki online - chwilówki i kredyt gotówkowy przez internet

Kredyt: pierwszy kredyt do 5000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 84% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0- 517.31%
Kwota kredytu: od 100 zł do 5000 zł
Termin kredytu: od 3 mies. do 4 mies.

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 10:00 dо 21:00.
Ograniczenia wiekowe: od 18 do 80 lat

Solcredit.pl

Dlaczego powinieneś wybrać Solcredit?

Elastyczność: wybierasz wartość pożyczki i czas jej trwania.
Oszczędzanie pieniędzy: badamy najbardziej wiarygodne i uznane instytucje kredytowe i przedstawiamy najlepszą opcję kredytową.
Oszczędność czasu: proces jest w 100% online. Bez kolejek, bez poparcia, bez list płac, bez papierkowej roboty.
Technologia: wyszukiwanie szybkich kredytów przetwarzane jest z absolutną szybkością, dyskrecją i bezpieczeństwem. Korzystamy z tysięcy punktów danych, aby wybrać najlepszą ofertę dla Ciebie.
Nie ma żadnych ukrytych lub dodatkowych wydatków ani małych rachunków: nasza przejrzysta usługa pozwala zobaczyć całkowity koszt Twojej mini pożyczki przed zatwierdzeniem wniosku.
Odpowiedź w ciągu zaledwie 15 minut: po potwierdzeniu najlepszej opcji.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 3 prostych krokach: wypełnij szybki formularz > zdobądź najlepszą ofertę w zaledwie 5 minut > dostajesz pieniądze

Solcredit.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Solcredit

Kontakt:


Jak działa Solcredit?

Solcredit posiada internetową darmową usługę porównania pożyczek, która pomaga w znalezieniu najlepszych instytucji i najlepszych ofert. Klient wybiera kwotę, jakiej potrzebuje i na jak długo. Można ubiegać się o pożyczkę do maksymalnej kwoty 5,000 zł i okres spłaty do 120 dni.

Technologia i Szybkość

Solcredit to jedyny komparator pożyczek osobistych, który naprawdę oferuje najlepsze dostępne opcje pożyczek!

Dzięki wyjątkowej technologii, Solcredit dokonuje wyszukiwania i porównania szybkich pożyczek oraz przedstawia najlepsze opcje w bardzo krótkim czasie przy utrzymaniu bezwzględnej dyskrecji i bezpieczeństwa.

Ponadto, dzięki najnowszej technologii, Solcredit oferuje najświeższe informacje. Jeżeli jakaś instytucja wprowadza nową promocję, zniżkę lub inną korzyść, jest to widoczne w naszych wynikach. Nie ma znaczenia, jakiego dnia tygodnia dokonuje się wyszukiwania, wyniki będą zaktualizowane. Zawsze!

Oszczędzaj czas i pieniądze! W kilka sekund sprawdzamy najbardziej uznane instytucje udzielające pożyczek i przedstawiamy najlepsze propozycje, zgodne z zarejestrowanymi przez Ciebie danymi.Proces odbywa się 100 % online. Bez kolejek, bez żyrantów, bez informacji o zatrudnieniu

Jakie wymogi trzeba spełnić, aby złożyć wniosek o pożyczkę Solcredit.pl?

  • Wiek pomiędzy 18 i 80 rokiem życia
  • Mieszkać w Polsce
  • Posiadać krajowy rachunek bankowy
  • Posiadać adres e-mail
  • Posiadać numer telefonu komórkowego
  • Oficjalny dokument tożsamości / numer NIP
 

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Solcredit

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top