Santanderconsumer.pl

Santander Bank - kredyt do 50 000 PLN

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 35000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 4,99% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 13,93%

Opłata aktywacyjna: 0.00 zł
Kwota kredytu: od 5000 zł do 50000 zł
Termin kredytu: od 1 do 60 miesięcy

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 9:00 dо 18:00;
Ograniczenia wiekowe: od 18 do 67 lat

Santander

Czy bank może zwiększyć oprocentowanie i wysokość raty w trakcie trwania mojej umowy? Często, w konkurencyjnych bankach oferujących kredyty gotówkowe z oprocentowaniem zmiennym może zdarzyć się taka sytuacja. W Santander Consumer Banku oferujemy kredyty gotówkowe ze stałą stopą procentową, która gwarantuje, że wysokość Twojej raty nie wzrośnie.

Czas otrzymania kredytu: 24 godzin

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 4 prostych krokach: wypełnij formularz > oddzwonimy do Ciebie > wybierz sposób dostarczenia dokumentacji > ciesz się z dodatkowej gotówki!

Santander

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Santanderconsumer

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Przyjdź do Oddziału i otrzymaj gotówkę nawet w 15 minut

Santanderconsumer.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 25000 zł z terminem spłaty od 1 do 60 miesięcy. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Santanderconsumer nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota kredytu z jakiej możesz skorzystać przy zawieraniu umowy bez wychodzenia z domu wynosi 25 000zł dla obecnych Klientów i 15 000 dla nowych Klientów Banku. Jeśli potrzebujesz więcej gotówki odwiedź jeden z naszych Oddziałów.

Czas oczekiwania jest liczony od momentu podjęcia pozytywnej decyzji kredytowej do chwili otrzymania gotówki. Jest on zależny od wybranego przez Ciebie sposobu zawarcia umowy oraz formy przekazania środków:
Minimalna kwota w Mistrzowskim Kredycie gotówkowym dla obecnych Klientów wynosi  5 000zł, natomiast  dla nowych Klientów wynosi 6 000zł. Maksymalna kwota dla obecnych Klientów wynosi 50 000zł, dla nowych Klientów zaś 35 000zł.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Santanderconsumer.pl

Kto może otrzymać kredyt Santanderconsumer.pl

Pożyczkę od Santanderconsumer.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 18 do 67 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Santander

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Santanderconsumer

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top