Pozyczkom.pl

Znajdujesz się tu: » »

Złóż wniosek, odbierz telefon, a pieniądze dostaniesz na Poczcie

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 3000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): do 261,54%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 1000 zł do 3000 zł
Termin kredytu: od 3 do 30 miesięcy

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 18:00;
Ograniczenia wiekowe: od 25 do 80 lat

Pozyczkom

Czy można przedłużyć termin spłaty pożyczki? Nie umożliwiamy przesunięcia terminu spłaty pożyczki. Należy uregulować ją zgodnie z warunkami zapisanymi w umowie.

Czy klient może zmienić dzień płatności za raty pożyczki? Dajemy możliwość zmiany dnia spłaty raty. Jeśli chcesz to zrobić, musisz podjąć kontakt z Biurem Obsługi Klienta, aby ustalić szczegóły.

Wniosek o pożyczkę ratalną online: Na naszej stronie PozyczkaKom.pl wybierz kwotę i okres pożyczki. Pamiętaj, by dostosować raty spłaty do swoich zdolności finansowych. Wypełniając krótki formularz internetowy, dostarczysz nam niezbędnych informacji do oceny Twojej zdolności kredytowej. Nie zajmie Ci to więcej niż 5 minut. W tym kroku również wybierasz sposób realizacji pożyczki – przez urzędy pocztowe lub placówki bankowe PEKAO S.A. Zapewniamy, że podane informacje są zabezpieczone i przetwarzane  zgodnie z surowymi zasadami prawa oraz procedurami bezpieczeństwa.

Pozyczkom

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Pozyczkom

Kontakty w Polsce:


Decyzja i przelew pożyczki ratalnej na konto

Decyzję o przyznaniu pożyczki ratalnej poznasz niemal natychmiast. W przypadku pozytywnej odpowiedzi w ciągu około 15 minut skontaktuje się z Tobą nasz doradca finansowy, aby przeprowadzić krótką rozmowę telefoniczną. Jej celem będzie zdalne potwierdzenie i akceptacja warunków umowy. Pozwoli to nam uruchomić środki pożyczki ratalnej i przekazać je do wypłaty. Jednocześnie na Twój adres zamieszkania wyślemy umowę do podpisania. Po złożeniu podpisu odsyłasz ją do nas, nie ponosząc żadnych kosztów.

Pozyczkom szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Pozyczkom.pl

Kto może otrzymać kredyt Pozyczkom.pl

Pożyczkę od Pozyczkom.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 25 do 80 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Pozyczkom

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Pozyczkom

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top