Pozyczkaok.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pożyczka do bez dodatkowych 7000zł zaświadczeń

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 7000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 97.01- 263.82%

Opłata aktywacyjna: 0.00 zł
Kwota kredytu: od 1500 zł do 7000 zł
Termin kredytu: od 6 do 30 miesięcy

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 18:00;
Ograniczenia wiekowe: od 25 do 80 lat

Pozyczkaok

Czy mogę wydłużyć czas spłaty pożyczki? Nie. Klient przed wypełnieniem wniosku samodzielnie decyduje o długości okresu spłaty. Po podpisaniu umowy nie można go wydłużyć.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 4 prostych krokach: wybierz kwotę i okres pożyczki > wypełnij formularz > Poczekaj na decyzję > Podpisz umowę, a pieniądze otrzymasz na konto

Pozyczkaok.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę PozyczkaOk

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Pozyczkaok.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 7000 zł z terminem spłaty  od 6 do 30 miesięcy. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Pozyczkaok nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Pozyczkaok wynosi do 7000 zł.

Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz od nas niezwłocznie po przeprowadzeniu Oceny Ryzyka. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub informację o przyznaniu prześlemy za pomocą wiadomości SMS. Zapoznaj się z warunkami umowy i wstępnym harmonogramem spłaty pożyczki, które dostarczymy na wskazany we wniosku adres mailowy. Następnie umowę w formie papierowej dostarczymy do Ciebie za pośrednictwem kuriera na podany we wniosku adres korespondencyjny. Podpisz umowę i oddaj kurierowi (bez żadnych opłat). Pożyczka będzie dostępna w formie wskazanej przez Ciebie w formularzu, tj. przelana na konto, dostępna w placówce Poczty Polskiej lub w oddziale banku.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Pozyczkaok.pl

Kto może otrzymać kredyt Pozyczkaok.pl

Pożyczkę od Pozyczkaok.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 25 do 80 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
  

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Pozyczkaok

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top