Niewielkapozyczka.pl

Niewielka pożyczka na niewielkie potrzeby

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt bezpłatnie do 2000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 95.85% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0- 1958.47%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 200 zł do 2000 zł
Termin kredytu: od 15 do 30 dni

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 7:30 dо 21:00; Sobota - Niedziela: 9:00 dо 17:00
Ograniczenia wiekowe: od 21 do 73 lat

Niewielkapozyczka.pl

Ważny: Jeśli jesteś nowym klientem Pierwszą Promocyjną Pożyczkę od 200 do 2000 zł na okres od 15 do 30 dni dostaniesz za 0 zł. Bez prowizji, bez odsetek, bez dodatkowych opłat. Aby skorzystać z tej opcji wystarczy, że oddasz pożyczkę w terminie.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 3 prostych krokach: wybierz kwotę i okres pożyczki > zarejestruj się i złóż wniosek > poczekaj chwilę na decyzję!

Niewielkapozyczka.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Niewielkapozyczka

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Niewielkapozyczka.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 10000 zł z terminem spłaty od 1 do 30 dni. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Niewielkapozyczka nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Niewielkapozyczka wynosi do 10000 zł, pierwszy kredyt uzyskuje się do 3000 zł.

Niewielkapozyczka szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Niewielkapozyczka.pl

Kto może otrzymać kredyt Niewielkapozyczka.pl

Powinieneś:

  • być w wieku 21 do 73 lat.
  • mieć obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej,
  • być aktualnie zatrudnionym,
  • nie mieć wpisów w rejestrach dłużników,
  • posiadać indywidualny rachunek bankowy.
 Kontakt

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Niewielkapozyczka.pl

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top