Netgotowka

Znajdujesz się tu: » »

Szybko i wygodnie z pożyczką! Pierwszy kredyt do 300 zł 0%.

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 300 zł
Miesięczna stopa procentowa: 20% (kwota kredytu 700 zł + % kredytu (na 30 dni)/700*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 850-3602 %

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 300 zł do 1200 zł
Termin kredytu: od 14 do 42 dni

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-19:00
Ograniczenia wiekowe: od 18 lat

Netgotowka.pl

Przedłużenia kredytu: Możesz także odpłatnie przedłużyć termin spłaty pożyczki. Wystarczy po zalogowaniu się na portalu netGotówka w sekcji "Twoje pożyczki" użyć funkcji "Przedłuż termin spłaty pożyczki", a następnie przelać opłatę za przedłużenie terminu spłaty.

Czas otrzymania kredytu: 10 minut

Porządek otrzymania kredytu: żeby otrzymać kredyt, trzeba wypełnić wniosek o pożyczkę > badanie > odpowiedź > pieniądze na konto bankowym

Netgotowka godziny wypłacania pożyczek

Konta bankowe: Alior Bank, Millennium Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Pekao Bank, PKO Bank

Weź pożyczkę NetGotowka

 

Kontakty w Polsce:


Chwilówka i szybka pożyczka Net Gotówka

Poniższa tabela porównuje oferty pożyczki firmy kredytowej za pomocą kryteriów, takich jak kwota pożyczki, raty miesięczne, spłata kredytu, rzeczywista roczna stopa oprocentowania, termin. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania obliczana jest pod warunkiem, że kredytobiorca pożyczy ponownie, w takim razie w obliczeniach RRSO nie jest uwzględniona opłata aktywacyjna, którą kredytobiorca płaci pożyczkodawcy w czasie rejestracji na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Wszystkie wykorzystane dane, dostępne w tabeli porównawczej, otrzymane od informacji dostępnej na stronie internetowej właściwej firmy kredytowej. Jest możliwe, że koszty kredytu, koszty prowizji i inne warunki pożyczkowe zostały zmienione, więc jest zalecane przed pożyczką, sprawdź najnowsze informacje, odwiedzając stronę internetową firmy kredytowej.

Kwota zł Płatność zł*  Koszty zł  RRSO % Termin w dniach
300 372 72 1269.72 % 30
400 496 96 1269.72 % 30
500 620 120 1269.72 % 30
600 744 144 1269.72 % 30
700 868 168 1269.72 % 30

* opłata miesięczna

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu netgotowka.pl

Pożyczkobiorca zobowiązany jest zwrócić Pożyczkę do dnia określonego w umowie bądź skorzystać z usługi - przedłużenia okresu Pożyczki.

Kto może otrzymać kredyt NetGotowka

O pożyczkę może wnioskować każdy, kto łącznie spełnia poniższe kryteria:
  • jest osobą pełnoletnią, posiada obywatelstwo Polskie i mieszka na terytorium Polski;
  • posiada konto w banku oraz telefon komórkowy i adres e-mail;
  • otrzymuje wynagrodzenie na swoje konto bankowe;
  • jest w stanie spłacić zaciągniętą pożyczkę w umówionej kwocie i terminie, nie zalega ze spłatą swoich zobowiązań w stosunku do innych instytucji (raty pożyczek, kredytów, rachunki za telefon, itp);
  • nie figuruje jako nierzetelny dłużnik w rejestrach dłużników, BIK i podobnych rejestrach.
Net Gotówka

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę NetGotowka

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top