Moneyman.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo jeśli spłacisz w terminie

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 4000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 21% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0- 1420,77%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 100 zł do 7000 zł
Termin kredytu: od 1 do 12 miesięcy

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 20:00; Sobota: 9:00 dо 17:00
Ograniczenia wiekowe: od 18 do 75 lat

MoneyMan.pl

Ważny: Jeśli jesteś nowym klientem Pierwszą Promocyjną Pożyczkę od 100 do 1500 zł na okres od 1 do 2 miesięcy dostaniesz za 0 zł. Bez prowizji, bez odsetek, bez dodatkowych opłat. Aby skorzystać z tej opcji wystarczy, że oddasz pożyczkę w terminie.

Koszty opóźnienia w spłacie pożyczki:
Podstawowym kosztem opóźnienia w spłacie pożyczki są odsetki za opóźnienie, zastrzeżone na mocy postanowień Ramowej Umowy Pożyczki.
 
Co zrobić w przypadku kiedy nie mogę spłacić raty w terminie?
Skontaktuj się z nami mailowo windykacja@moneyman.pl lub telefonicznie dzwoniąc na numer +48 (32) 420 27 64. Wspólnie spróbujemy omówić sprawę Twojej pożyczki i znaleźć rozwiązanie najlepsze w takiej sytuacji. Niezależnie od tego zapoznaj się z ewentualnymi opcjami zmiany terminu spłaty pożyczki, jakie mogą zostać udostępnione na Twoim koncie na stronie www.moneyman.pl
 
Ile czasu trwa weryfikacja wniosku?
Decyzja o przyznaniu pożyczki zwykle podjęta jest w ciągu kilku minut. Jeżeli jednak będziemy mieli do Ciebie pytania związane ze złożonym wnioskiem, skontaktujemy się z Tobą przed podjęciem decyzji.

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 3 prostych krokach: złóż wniosek o pożyczkę online > przetwarzanie wniosku > wykonamy przelew środków

MoneyMan.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę MoneyMan

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 10 minut

MoneyMan.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 10 minut do 7000 zł z terminem spłaty od 1 do 12 miesięcy. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od MoneyMan nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od MoneyMan wynosi do 7000 zł, pierwszy kredyt uzyskuje się do 4000 zł.

MoneyMan szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu MoneyMan.pl

Kto może otrzymać kredyt MoneyMan.pl

Pożyczkę od MoneyMan.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 18 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 MoneyMan.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę MoneyMan

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top