Monedo.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pożyczka Monedo Now Sfinansuj swoje marzenia

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 10000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 43- 152%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 1500 zł do 10000 zł
Termin kredytu: od 6 do 24 miesięcy

Ograniczenia wiekowe: od 18 do 75 lat

Monedo.pl

Czym jest Monedo Now? Udzielamy pożyczek od 1500 zł do 10000 zł w ciągu kilku minut z zapewnieniem wysokich standardów bezpieczeństwa. Oferujemy konkurencyjne i elastyczne warunki spłaty, brak ukrytych opłat i znakomite wskaźniki zatwierdzania.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 3 prostych krokach: Wybierz kwotę pożyczki i miesięczne raty. Jeszcze poprosimy o udzielenie nam dodatkowych informacji. > Po zatwierdzeniu wniosku otrzymasz ofertę pożyczkową, którą możesz dopasować do swoich potrzeb. >Potwierdź wybraną ofertę i odpowiednia kwota zostanie do Ciebie wysłana.

Monedo.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Monedo

Kontakty w Polsce:


Konsekwencje braku zapłaty

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, staramy się podchodzić do procesu windykacji z pełnym profesjonalizmem. Nasz dział windykacji, bądź upoważniona firma windykacyjna, ma prawo skontaktować się z Klientem przed uiszczeniem opłaty, w celu uzyskania wszelkich informacji niezbędnych do podjęcia najkorzystniejszych dla obu stron decyzji związanych ze spłatą pożyczki.
 
W przypadku gdy spłata nie zostanie uiszczona w terminie przewidzianym w umowie pożyczki, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z Klientem ze strony działu windykacji lub upoważnionego przedstawiciela, przez wszystkie autoryzowane kanały komunikacji, w celu osiągnięcia polubownego rozwiązania.
 
Jako globalny dostawca pożyczek ratalnych staramy się zawsze proponować rozwiązania korzystne dla wszystkich zainteresowanych stron. Bierzemy pod uwagę możliwości finansowe Klientów i wspólnie staramy się znaleźć optymalne rozwiązania w obliczu tymczasowych lub stałych trudności finansowych. Bycie zrównoważonym pożyczkodawcą jest dla nas priorytetem. Zrównoważone działania windykacyjne są częścią misji firmy. Stawiamy sobie za cel również edukację finansową naszych Klientów, dzięki której są oni w stanie zminimalizować ryzyko wystąpienia zaległości w obowiązku spłaty.

Monedo szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Monedo.pl

Kto może otrzymać kredyt Monedo.pl

Pożyczkę od Monedo.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 18 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Monedo.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Monedo

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top