Mogo.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pożyczka na zakup samochodu do 45.000 zł

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 3000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 7% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): do 243,08%

Kwota kredytu: od 2500 zł do 45000 zł
Termin kredytu: od 6 do 47 miesięcy

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 18:00;
Ograniczenia wiekowe: od 21 do 75 lat

Mogo.pl

Czym zajmuje się Mogo? Oferujemy pożyczki pod zastaw Twojego auta. Minimalna kwota pożyczki to 2.500 zł, a maksymalna to 45.000. Minimalny okres finansowania pojazdu to 6 miesięcy, a maksymalny do 48. Posiadasz używane auto i potrzebujesz szybko gotówki? Nasza oferta jest dla Ciebie. Możesz dalej korzystać ze swojego auta przez okres pożyczki i mieć dodatkowe środki jednocześnie!

W jaki sposób mogę otrzymać pożyczkę w Mogo?
Możesz ubiegać się o pożyczkę w Mogo na wiele sposobów:
 • Wypełniając wniosek o pożyczkę tutaj
 • Dzwoniąc do naszego doradcy pod numer telefonu +48 22 307 45 55
 • Pisząc wiadomość na adres info@mogo.pl
 • Albo udając się osobiście do jednego z naszych oddziałów tutaj
 • Sugerujemy, abyś najpierw wypełnił nasz wniosek online – to bardzo przyspieszy cały proces i pozwoli nam na wstępne ustosunkowanie się do Twojego wniosku już w 15 minut.

Co możesz zrobić, kiedy nie jesteś w stanie spłacać pożyczkę na czas? Jeśli chciałbyś zmienić terminy swoich płatności, skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem +48 22 307 45 55 albo napisz na info@mogo.pl. Jeśli masz problemy z płatnościami, potrzebujesz czasu na uregulowanie zaległości, nasi doradcy znajdą dla Ciebie również satysfakcjonujące rozwiązanie.

Mogo.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Mogo

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Jeśli znalazłeś swoje wymarzone auto ale brakuje Ci na nie pieniędzy, z przyjemnością Ci pomożemy. Mamy doświadczenie w długoterminowym finansowaniu pojazdów. Posiadamy ofertę na auta osobowe bez względu na ich wiek i markę. Dowiedz się więcej, jak złożyć wniosek i otrzymać naszą pożyczkę, nawet w 15 minut!

Nasz kalkulator pożyczkowy pomoże Ci policzyć wysokość wkładu własnego oraz możliwe wysokości rat miesięcznych, z których wybierzesz najbardziej odpowiednie dla Ciebie. Możesz pożyczyć od 2.500 do 45.000 zł na okres od 6 do 48 miesięcy.

Jakie są warunki otrzymania pożyczki pod zastaw auta w Mogo? Aby otrzymać pożyczkę w Mogo, Twoje auto musi być Twoją własnością, posiadać ważne badanie techniczne, być dopuszczone i zdolne do ruchu drogowego.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Mogo.pl

Kto może otrzymać kredyt Mogo.pl

Pożyczkę od Mogo.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

 • jest w wieku od 21 do 75 lat,
 • posiada własny numer telefonu komórkowego,
 • posiada osobisty rachunek bankowy,
 • posiada ważny dowód osobisty,
 • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Mogo.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Mogo

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top