Minipozyczka.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pierwsza pożyczka w PROMOCJI do 2000 zł RRSO od 0%

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 2000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0- 1983,1%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 500 zł do 5000 zł
Termin kredytu: od 7 do 30 dni

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 20:00; Sobota: 8:00 dо 15:00
Ograniczenia wiekowe: od 18 do 75 lat

Minipozyczka.pl

Ważny: Jeśli jesteś nowym klientem Pierwszą Promocyjną Pożyczkę od 500 do 2000 zł na okres od 1 do 30 dni dostaniesz za 0 zł. Bez prowizji, bez odsetek, bez dodatkowych opłat. Aby skorzystać z tej opcji wystarczy, że oddasz pożyczkę w terminie.

Co się dzieje, jeśli spóźniam się ze spłatą pożyczki? Jeżeli dochodzi do opóźnienia w spłacie pożyczki, Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia Klientom odsetek związanych z nieterminową płatnością w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych).

Koszty związane z opóźnieniem są zgodne z Umową Ramową zawartą z Pożyczkodawcą za pośrednictwem www.minipozyczka.pl. Ponadto, Klient może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 4 prostych krokach: wybierasz pożyczkę > składasz wniosek > czekasz na akceptację > spełniasz marzenia

Minipozyczka.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Jak długo będę czekać na pieniądze po przyznaniu pożyczki?  Najkrócej jak się da! Serwis Minipozyczka.pl korzysta z usługi szybkich przelewów BlueCash, co pozwala nam na szybkie przesyłanie pieniędzy na rachunki Klientów (z pominięciem sesji Elixir). Sprawdź tutaj banki, które są obsługiwane przez usługę BlueCash.

Jeżeli masz rachunek w Banku, który nie jest obsługiwany przez usługę szybkich przelewów, to w takim wypadku możesz spodziewać się przyznanej gotówki zgodnie z sesją przychodzącą Elixir.

Weź pożyczkę Minipozyczka

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Minipozyczka.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 5000 zł z terminem spłaty od 7 do 30 dni. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Minipozyczka nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Minipozyczka wynosi do 5000 zł, pierwszy kredyt uzyskuje się do 2000 zł.

Minipozyczka szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Minipozyczka .pl

Kto może otrzymać kredyt Minipozyczka.pl

Pożyczkę od Minipozyczka .pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 18 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Minipozyczka.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Minipozyczka

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top