Mamonto.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pierwza pożyczka do 1500 ZŁ z RRSO 0%

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 1500 zł
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0 - 1821.80% 

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 100 zł do 1500 zł
Termin kredytu: od 15 do 30 dni

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 7:00 dо 22:00; Sobota - Niedziela: 9:00 dо 20:00
Ograniczenia wiekowe: od 20 do 70 lat

mamonto

Ważny: Jeśli jesteś nowym klientem Pierwszą Promocyjną Pożyczkę od 250 do 3.000 zł na okres od 15 do 30 dni dostaniesz za 0 zł. Bez prowizji, bez odsetek, bez dodatkowych opłat. Aby skorzystać z tej opcji wystarczy, że oddasz pożyczkę w terminie.

Czy mogę wydłużyć czas spłaty pożyczki? Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie, dlatego w chwili pojawienia się kłopotów ze spłatą pożyczki, należy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 4 prostych krokach: wypełniasz wniosek kredytowy > otrzymujesz decyzję > wykonaj przelew > przelewamy pieniądze

Mamonto.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Konta bankowe: PKO Bank Polski/Inteligo, mBank/BRE Bank/MultiBank, BZ WBK/Kredyt Bank, Millenium, Alior Bank/T-mobile/Bank BPH, Inny bank, Bank Pekao, Bank Pocztowy, BGZ BNP Paribas, Get I  Bank, Pozostale Banki

Weź pożyczkę Mamonto

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Mamonto.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 1500 zł z terminem spłaty od 15 do 30 dni. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Mamonto nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Mamonto wynosi do 1500 zł

Mamonto szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Mamonto.pl

Kto może otrzymać kredyt Mamonto.pl

Pożyczkę od Mamonto.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 20 do 70 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Mamonto.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Mamonto

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top