Loans4players.pl

Znajdujesz się tu: » »

Po co zbierać na nowy sprzęt gamingowy, skoro możesz mieć go już zaraz, a spłatę rozłożyć na 36 rat?

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 15000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 78,35- 491,47%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 800 zł do 15000 zł
Termin kredytu: od 3 do 36 miesięcy

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 20:00; Sobota - Niedziela: 9:00 dо 17:00
Ograniczenia wiekowe: od 18 do 80 lat

Loans4players.pl

Jaki jest koszt skorzystania z wakacji kredytowych? Jeśli skorzystasz z odroczenia płatności to termin spłaty raty ulegnie przesunięciu o jeden miesiąc.

Pamiętaj, że odsteki oraz prowizja będą wymagane w następnym terminie raty. Kwota raty nie ulegnie zwiększeniu wydłuży się tylko okres spłaty.

Opóźnienie spłaty, przekazanie danych, zmiana terminu spłaty:

W przypadku niespłacenia wymagalnej kwoty raty w terminie spłaty raty pożyczki lub spłacenia jej w niepełnej wysokości („opóźnienie”), Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek w wysokości dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki maksymalne za opóźnienie). Na dzień zawarcia Umowy stawka odsetek za opóźnienie wynosi 14%. Ponadto Pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego i/lub egzekucyjnego. W przypadku nie wywiązywania się Pożyczkobiorcy z umowy pożyczki Pożyczkodawca może przekazać dochodzenie roszczeń zewnętrznemu podmiotowi.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 3 prostych krokach: wypełniasz wniosek on-line > po pozytywnej akceptacji zadzwonimy do Ciebie w celu weryfikacji Twoich danych > przyznaną kwotę otrzymasz na swój rachunek bankowy

Loans4players.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Konta bankowe: Przekazujemy pieniądze na Twój rachunek bankowy lub poprzez wypłatę gotówkową w placówce Poczty Polskiej

Weź pożyczkę Loans4Players

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Loans4players.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 15000 zł z terminem spłaty od 3 do 36 miesięcy. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Loans4players nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Loans4players wynosi do 15000 zł

Loans4players szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Koszty kredytu

Poniższa tabela porównuje oferty pożyczki firmy kredytowej za pomocą kryteriów, takich jak kwota pożyczki, raty miesięczne, spłata kredytu, rzeczywista roczna stopa oprocentowania, termin. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania obliczana jest pod warunkiem, że kredytobiorca pożyczy ponownie, w takim razie w obliczeniach RRSO nie jest uwzględniona opłata aktywacyjna, którą kredytobiorca płaci pożyczkodawcy w czasie rejestracji na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Wszystkie wykorzystane dane, dostępne w tabeli porównawczej, otrzymane od informacji dostępnej na stronie internetowej właściwej firmy kredytowej. Jest możliwe, że koszty kredytu, koszty prowizji i inne warunki pożyczkowe zostały zmienione, więc jest zalecane przed pożyczką, sprawdź najnowsze informacje, odwiedzając stronę internetową firmy kredytowej.

* opłata miesięczna

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Loans4players.pl

Kto może otrzymać kredyt Loans4Players.pl

Pożyczkę od Loans4players.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 18 do 80 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Loans4players.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Loans4Players

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top