Loanme.pl

Znajdujesz się tu: » »

Naszą Misją jest pomagać Klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 11000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 0% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0- 98,9%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 500 zł do 11000 zł
Termin kredytu: od 17 do 52 tvygodni

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 20:00; Sobota - Niedziela: 10:00 dо 18:00
Ograniczenia wiekowe: od 18 do 75 lat

Loanme.pl

Co się stanie jeśli nie spłacę pożyczki na czas? Będziemy zmuszeni naliczyć odsetki za opóźnioną płatność oraz po uprzednim poinformowaniu zgodnie z Ustawą o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych, zgłosić ten fakt do rejestru dłużników prowadzonych przez Biura Informacji Gospodarczej. Te działania będą mieć wpływ na Twoją wiarygodność kredytową i mogą utrudniać otrzymanie kolejnych pożyczek w przyszłości. Natomiast w przypadku, kiedy kontakt z Tobą będzie utrudniony, a zaległości nie będą regulowane, przekażemy sprawę zewnętrznej firmie windykacyjnej, która będzie kontaktować się z dłużnikiem w naszym imieniu.

Jak szybko otrzymam pieniądze? Zazwyczaj, po otrzymaniu decyzji o przyznaniu pożyczki, pieniądze są na Twoim koncie następnego dnia roboczego. Jest to jednak zależne od czasu księgowania pieniędzy w Twoim banku.

Na co mogę przeznaczyć pożyczkę osobistą? Pożyczka osobista może być przeznaczona na dowolny cel: możesz ją przeznaczyć na spłatę innych zobowiązań, kupno pierścionka zaręczynowego dla ukochanej osoby, niespodziewane wydatki, remont domu, naprawę samochodu czy wymarzone wakacje.

Jak mogę dokonywać tygodniowych spłat? Wpłaty mogą być dokonywane za pomocą systemu transakcyjnego Twojego banku lub za pośrednictwem podmiotów, które oferują usługę przelewów finansowych. Ważne jest, aby wpłaty wpływały na Twoje indywidualne konto, przypisane do Twojego imienia i nazwiska i utworzone specjalnie do Twoich wpłat.

Loanme.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Loanme

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 24 godziny

Loanme.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 24 godziny do 11000 zł z terminem spłaty od 17 do 52 tvygodni. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Loanme nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Loanme wynosi do 11000 zł

Loanme szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Loanme.pl

Kto może otrzymać kredyt Loanme.pl

Pożyczkę od Loanme.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 18 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Loanme.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Loanme

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Loanme.pl
2019-09-27 11:47:18
Pożyczka szybko została wyplacona. Jestem zadowolona.
Loanme.pl
2019-09-25 10:59:48
Potrzebowałem szybkiej kasy na zakup nowej lodówki. Udało się dostać pożyczkę :)
Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top