Lepszaoferta.pl

Znajdujesz się tu: » »

POŻYCZKI POZABANKOWE - RANKING

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 50000 zł
 

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł

Kwota kredytu: do 50000 zł
Wypłata: pieniędzy w 1 dzień

Dla osób o dobrej historii kredytowej

Ograniczenia wiekowe: od 18 do 80 lat

LepszaOferta

Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki nieodpłatnego i płatnego korzystania z usług oferowanych przez serwis – LepszaOferta.pl
 
Serwis jest porównywarką finansową wraz stronami i podstronami tematycznymi służącymi do prezentacji, opisu wraz z komentarzami, wyszukiwania i porównywania ofert instytucji finansowych ( banków i doradców finansowych ) w grupach produktów – kredyty hipoteczne, kredyty i pożyczki, banki, ubezpieczenia, finanse wraz z poszczególnymi kategoriami i podkategoriami.
 
 • Porównanie odbywa na podstawie wprowadzonych zindywidualizowanych danych użytkownika dotyczących danej usługi.
 • W porównywarce finansowej użytkownik po naciśnięcie przycisku „Oblicz” otrzymuje ranking ofert według przyjętego parametru takiego jak: rating, rata, suma, oprocentowanie, spread, opinie użytkowników, okres spłaty, RRSO, prowizji, rodzaj leasingowanego środka trwałego, okres leasingowania, wartość min., waluta, opłata wstępna itp.
 • Zakładka „opinie & oceny” – zawiera – oceny poszczególnych banków przez użytkowników oraz forum dyskusyjne pod nazwą „dyskusje”
 • W części serwisu w którym zostały umieszczone podstrony – „informacja o nas” ( informacje o firmie LepszaOferta.pl S.A. właścicielu serwisu ) „regulamin” ( metodologia, regulamin), „polityka poufności” (polityką poufności), w części zawierającej „kontakt” ( dane kontaktowe firmy LepszaOferta.pl S.A. wraz z adresem i adresem poczty elektronicznej) „system partnerski” – narzędzie umożliwiające współpracę Partnerom serwisu LepszaOferta.pl
 • Newsletter – możliwość otrzymywania artykułów oraz publikacji w formie newslettera po wcześniejszym zalogowaniu
 • Biuletyn -możliwość otrzymywania biuletynów
Dane i informacje do aktualizacji serwisu LepszaOferta.pl pochodzą z materiałów i informacji pozyskiwanych ze źródeł publicznych oraz bezpośrednio od instytucji finansowych. Dane te są na bieżąco weryfikowane i wprowadzane do systemu w celu aktualizacji. Okresowo dane te podlegają weryfikacji przez poszczególne banki i inne instytucje finansowe. Aktualizacja tych danych w serwisie odbywa w sposób bezpośredni i codziennie.
 
Informacje dotyczące oferty zawartej w serwisie LepszaOferta.pl dotyczą danych subiektywnie wybranych przez pracowników Spółki „LepszaOferta.pl S.A.”a szczególności grup produktów finansowych oferowanych na rynku polskim oraz ofert poszczególnych banków i instytucji finansowych które w ocenie firmy LepszaOferta.pl S.A. są reprezentatywne, aktualne i wiarygodne.
 
Spółka nie wyklucza możliwości udostępnienia przez poszczególne banki oferty produktów nie występujących w ofercie serwisu – LepszaOferta.pl

LepszaOferta

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Lepszaoferta

Kontakty w Polsce:


Zakres i forma oferty obejmuje

Pośrednictwo w zakresie promocji ofert handlowych i zawierania umów kredytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych w sposób bezpośredni z daną instytucją finansową lub przy pomocy firm doradztwa finansowego lub innych podmiotów świadczących usługi będące w ofercie serwisu: LepszaOferta.pl
 
Udostępnienie możliwości prezentacji i porównania ofert instytucji finansowych według przyjętej metodologii
 
Udostępnienie kalkulatorów i innych narzędzi serwisu umożliwiających obliczanie, porównywanie i wyliczanie wskaźników finansowych przez użytkowników.
 
Prezentacja ofert z możliwością wysłania formularza kontaktowego w celu kontaktu pracowników lub doradców danej instytucji finansowej oraz prezentacji artykułów, blogów, raportów i innych informacji użytecznych dla Użytkowników portalu.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Lepszaoferta.pl

Kto może otrzymać kredyt Lepszaoferta.pl

Pożyczkę od Lepszaoferta.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

 • jest w wieku od 18 do 80 lat,
 • posiada własny numer telefonu komórkowego,
 • posiada osobisty rachunek bankowy,
 • posiada ważny dowód osobisty,
 • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 LepszaOferta

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Lepszaoferta

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top