Lendon

Znajdujesz się tu: » »

Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 3000 zł. Sprawdż jakie to proste!

Pierwszy kredyt: pierwszy kredyt do 3000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 16.1% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): max 730.15%


Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 500 zł do 6000 zł
Termin kredytu: 30 dni

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-20:00 w soboty i niedziele 9:00-18:00
Ograniczenia wiekowe: od 21 do 75 lat

LendOn.pl

Ważny: Pierwsza pożyczka może być udzielona na kwotę do 3000 zł. Maksymalna kwota kolejnej pożyczki będzie uzależniona od terminowości spłat oraz ilości udzielonych pożyczek. Maksymalnie w LendOn.pl można pożyczyć nawet 6000 zł.

Czas otrzymania kredytu: 10-15 minut


Porządek otrzymania kredytu: żeby otrzymać kredyt, trzeba wypełnić wniosek o pożyczkę > badanie > odpowiedź > pieniądze na konto bankowym

Szybka pożyczka LendOn


Złożenie wniosku o pożyczkę jest łatwiejsze niż może Ci się wydawać! Wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy, potwierdź rejestrację i otrzymaj pieniądze na swój rachunek bankowy od razu po rozpatrzeniu Twojego wniosku o pożyczkę. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług oraz bezpieczeństwo.

Informacja dopełniająca:  w LendOn.pl możesz otrzymać pożyczkę bez żyrantów i zastawu.

Konta bankowe: Santander Bank Polska S.A., PeKaO S.A., Millenium Bank, Alior Bank, mBank S.A., Inny bank

Weź pożyczkę Lendon

Kontakty w Polsce:


Koszty kredytu

Poniższa tabela porównuje oferty pożyczki firmy kredytowej za pomocą kryteriów, takich jak kwota pożyczki, raty miesięczne, spłata kredytu, rzeczywista roczna stopa oprocentowania, termin. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania obliczana jest pod warunkiem, że kredytobiorca pożyczy ponownie, w takim razie w obliczeniach RRSO nie jest uwzględniona opłata aktywacyjna, którą kredytobiorca płaci pożyczkodawcy w czasie rejestracji na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Wszystkie wykorzystane dane, dostępne w tabeli porównawczej, otrzymane od informacji dostępnej na stronie internetowej właściwej firmy kredytowej. Jest możliwe, że koszty kredytu, koszty prowizji i inne warunki pożyczkowe zostały zmienione, więc jest zalecane przed pożyczką, sprawdź najnowsze informacje, odwiedzając stronę internetową firmy kredytowej.

* opłata miesięczna

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Lendon.


* kwota kredytu + opłata przedłużenia

Kto może otrzymać kredyt Lendon

Aby otrzymać pożyczkę od lendON.pl, musisz:
  • być rezydentem Polski (obywatelem lub osobą nieposiadającą obywatelstwa, ale zamieszkałą w Polsce, posiadającą numer PESEL);
  • być w wieku od 21 do 75 lat;
  • posiadać osobisty rachunek w jednym z polskich banków;
  • być użytkownikiem sieci telefonii komórkowej.
POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Lendon

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top