Latwapozyczka.pl

 Szybka pożyczka przez internet nawet 15000 do 48 miesięcy!

Pierwszy kredyt: do 15000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 3% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 500 zł do 15000 zł
Termin kredytu: od 3 do 24 miesięcy

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 19:00.
Ograniczenia wiekowe: od 20 do 80 lat

Latwapozyczka.pl

Latwapozyczka.pl nie jest firmą pożyczkową. To pośrednik pożyczkowy zapewniający najwyższą jakość usług w sektorze pozabankowych pożyczek online. Serwis gromadzi informacje, które udostępniają klienci w trakcie wypełniania wniosku. Dzięki tym danym dopasowuje ofertę do aktualnych potrzeb i możliwości pożyczkobiorcy. Latwapozyczka.pl ma prawo udostępniać dane dotyczące klientów firmom pożyczkowym w celu udzielenia pożyczki.

Pożyczkodawcy weryfikują dane zamieszczone we wniosku przez potencjalnych klientów. Na tej podstawie dokonują oceny ryzyka kredytowego i podejmują decyzję o ewentualnym przyznaniu pożyczki online. Latwapozycza.pl nie daje gwarancji, że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Wyższa szansa na otrzymanie pożyczki – twój wniosek zostanie wysłany do wielu firm pożyczkowych
Cenimy sobie szybkość – decyzja o przyznaniu pożyczki będzie wyświetlana natychmiastowo. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, konsultant skontaktuje się z tobą w celu finalizacji procesu
Stawiamy na jasność i przejrzystość warunków – umowę pożyczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera
Brak weryfikacji – z nami nie będziesz musiał weryfikować swojego konta bankowego, nie wymagamy przelewania symbolicznego grosza
Gwarantujemy bezpieczeństwo – wymagamy podania jedynie niezbędnych danych osobowych, których nie udostępniamy osobom trzecim. W swoich działaniach kierujemy się przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych

Latwapozyczka.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Latwapozyczka

Kontakty w Polsce:


Jak zaciągnąć szybką pożyczkę?

Korzystając z usług Latwapozyczka.pl zwiększasz swoją szansę na otrzymanie pożyczki. Twój wniosek zostanie przesłany automatycznie do wielu instytucji pozabankowych. Dzięki temu otrzymasz najlepszą ofertę dopasowaną do twoich możliwości i potrzeb.

Jakie warunki musze spełnić by ubiegać się o pożyczkę?

By ubiegać się o pożyczkę ratalną online w latwapozyczka.pl musisz spełniać warunki:

  • być w wieku 20-80 lat
  • posiadać nr PESEL
  • posiadać stałe i udokumentowane źródło dochodu
  • posiadać stałe miejsce zamieszkania
  • nie posiadać negatywnej historii kredytowej w BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, BIK S.A.
 Latwapozyczka.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Latwapozyczka

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top