Kuki.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pierwsza promocyjna pożyczka 0% do 5000 zł

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 5000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 21% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0- 1410.53%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 500 zł do 15000 zł
Termin kredytu: 30 dni

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 20:00; Sobota - Niedziela: 9:00 dо 17:00
Ograniczenia wiekowe: od 20 do 75 lat

Kuki

Ważny: Jeśli jesteś nowym klientem Pierwszą Promocyjną Pożyczkę od 500 do 5.000 zł na okres: 30 dni dostaniesz za 0 zł. Bez prowizji, bez odsetek, bez dodatkowych opłat. Aby skorzystać z tej opcji wystarczy, że oddasz pożyczkę w terminie.

Czy mogę wydłużyć czas spłaty pożyczki? Wiemy, że niekiedy czas przewidziany na spłatę może być zbyt krótki by uregulować zobowiązania.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 3 prostych krokach: złóż wniosek o pożyczkę > wykonaj przelew weryfikacyjny > pieniądze nawet w 15 minut

Kuki.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Konta bankowe: PKO Bank Polski/Inteligo, Pekao SA, mBank/BRE Bank/MultiBank, BZ WBK/Kredyt Bank, ING Bank Śląski, Millenium, Alior Bank/T-mobile/Bank BPH, Getin Bank S.A., Inny bank

Weź pożyczkę Kuki

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Kuki.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 10000 zł z terminem spłaty od 1 do 30 dni. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Kuki nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Kuki wynosi do 10000 zł, pierwszy kredyt uzyskuje się do 3000 zł.

Kuki szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Kuki.pl

Kto może otrzymać kredyt Kuki.pl

Pożyczkę od Kuki.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 20 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Kuki.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Kuki

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top