Kredyty bezpłatne

Porównaj i wybierz najlepsze! Obecnie rynek polski jest napędzany przez wielu firm kredytodawczych, które oferują pożyczki pieniężne w internecie. Nasza oferta dla Państwa to porównanie kredytodawców i uzyskanie informacji o najbardziej popularnych ofertach szybkich kredytów.

Naszym celem jest pomóc Tobie nie pomylić się w tym szerokim zakresie ofert i pomóc Tobie w wyborze: czy pożyczyć sobie kredyt, lub nie robić tego w ogóle. Jeśli zdecydujesz się o pożyczkę szybkiego kredytu, pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednego pożyczkodawcę w internecie.

Aby wybrać najwygodniejszą ofertę kredytową, proponujemy porównanie firm kredytowych. „Szczegóły” oznacza więcej informacji o odpowiednim kredytodawcy, przyciskając „Weż Pożyczkę”, otworzy się strona internetowa wybranej firmy kredytowej dla rejestracji.

Wybierz rodzaj porównania   
Najpierw wybierz rodzaj porównania, a następnie porównaj firmy pożyczkowe według sobie preferowanych kryteriów
    
Pierwszy kredyt bezpłatnie   
RRSO   
Miesięczna stopa procentowa   
Opłata aktywacyjna   
Maksymalna kwota kredytu   
Ograniczenia wiekowe   
Raiting   
Popularność   

 

Porównanie firm kredytowych od 50 do 7000 zł z terminom odpłacania od 1 dnia do 12 miesięcy.

Szybka pożyczka Okmoney.pl

7:00-21:00
9:00-17:00
 

Kredyt bezpłatny: Pierwsza pożyczka gratis!

Miesięczna stopa procentowa: 27.00 %
RRSO: 0.02-33465 %
Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 200 zł do 3000 zł
Termin kredytu: od 15 do 30 dni

Ocena: Twoja ocena

Weż Pożyczkę OKmoney

Szybka pożyczka Vivus.pl

6:00-23:00
6:00-23:00
 

Kredyt bezpłatny: Pierwsza pożyczka gratis!

Miesięczna stopa procentowa: 14.00 %
RRSO: 0.01-1841095 %
Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 100 zł do 2500 zł
Termin kredytu: od 1 do 30 dni

Ocena: Twoja ocena

Weż Pożyczkę Vivus

Szybka pożyczka Viasms

8:00-22:00
8:00-18:00
 
Szczegóły >

Kredyt bezpłatny: Pierwsza pożyczka gratis!

Miesięczna stopa procentowa: 15.00 %
RRSO: 447-749322 %
Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 100 zł do 2000 zł
Termin kredytu: od 1 do 30 dni

Ocena: Twoja ocena

Weż Pożyczkę Viasms

Szybka pożyczka Kyzoo.pl

8:00-18:00
Dni wolne
 

Kredyt bezpłatny: Pierwsza pożyczka gratis!

Miesięczna stopa procentowa: 27.00 %
RRSO: 1730-33465 %
Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 200 zł do 3000 zł
Termin kredytu: od 15 do 30 dni

Ocena: Twoja ocena

Weż Pożyczkę Kyzoo

Szybka pożyczka Bigcredit

8:00-19:00
8:00-19:00
 

Kredyt bezpłatny: Pierwsza pożyczka gratis!

Miesięczna stopa procentowa: 26.50 %
RRSO: 1269-2697281 %
Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 100 zł do 2000 zł
Termin kredytu: od 5 do 30 dni

Ocena: Twoja ocena

 

Weż Pożyczkę Bigcredit

Szybka pożyczka Kredito24

10:00-22:00
10:00-22:00
 

Kredyt bezpłatny: Pierwsza pożyczka gratis!

Miesięczna stopa procentowa: 29.33 %
RRSO: 1835-100000 %
Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 300 zł do 2000 zł
Termin kredytu: od 7 do 45 dni

Ocena: Twoja ocena

Weż Pożyczkę Kredito24

Szybka pożyczka Netcredit

7:00-22:00
7:00-22:00
 

Kredyt bezpłatny: Pierwsza pożyczka gratis!

Miesięczna stopa procentowa: 25.00 %
RRSO: 1410-7710989 %
Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 150 zł do 3000 zł
Termin kredytu: od 1 do 30 dni

Ocena: Twoja ocena

Weż Pożyczkę Netcredit.pl

*kwota kredytu 1000zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100=miesięczna stopa %, *kwota kredytu 1200zł + % kredytu (na 30 dni)/1200*100-100=miesięczna stopa %, **kwota kredytu 750zł + % kredytu (na 30 dni)/750*100-100=miesięczna stopa %

Kredyty bezpłatne w Polsce

Obecnie na rynku polskim dostępne niektóre firmy kredytodawcy oferujące kredyt za darmo przy uzyskaniu kredyt po raz pierwszy. My proponujemy porównanie kredytodawców i uzyskać informację o najbardziej popularnych ofertach kredytów szybkich. Naszym celem jest pomóc Tobie niezabłądzić się w ofertach i pomóc w wyborze najlepszej firmy kredytodawcy w internecie.

Dlaczego kredytodawcy oferują pierwszą pożyczkę bezpłatnie?

Pożyczkodawcy szybkich kredytów oferują pierwszą pożyczkę bezpłatnie, ale tylko dla nowych klientów. To znaczy, że pierwsza pożyczka kredytodawcy nie daje zysku, lecz tylko kredytodawca ma nowego klienta. Ze strony klienta, to wygodna transakcja, ibo ma możliwość pożyczania niedużej ilości pieniędzy, niepłacąc komisowe. Mnóstwo kredytobiorców, pożyczając pierwszy kredyt, przedłużają termin spłaty, w takim wypadku kredytodawca ma swoje korzyści,  pozyskuje nowego klienta, i takżeż na tym zarabia.

Nie trzeba płacić odsetek

Dla kredytobiorcy pierwszy kredyt jest wygodny, gdy naprawdę ma możliwość pożyczenia i spłaty kredytu w terminie, w taki spsób niepłacąc procenty. W Polsce pierwszy kredyt za darmo to jeden z najnowszych produktów na rynku szybkich kredytów.

W jaki sposób możno otrzymać pierwszy kredyt bezpłatnie?

Dla uzyskania pierwszego kredytu bezpłatnie, trzeba zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, dokonać płatności aktywizacyjnej ze swego konta bankowego na konto bankowe kredytodawcy, wybrać kwotę kredytu i termin spłaty, i odesłać zgłoszenie o kredyt. Odpowiedź o udzelieniu kredytu otrzymasz w formie sms na swój telefon komurkowy i na e-maila. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, to pieniądze zostaną przekazane na konto bankowe.

Kto oferuje pierwszy kredyt bezpłatnie?

W Polsce pierwszy kredyt bez procentów w internecie oferują conajmniej 4 różne firmy. Pierwszy kredyt oferowano od 500 do 1200 zł.

Kredytodawcy, którzy nie oferują pierwszy kredyt bezpłatnie

Nie wszyscy kredytodawcy oferują pierwszą pożyczkę bezpłatnie. Dlatego przed tym jak pożyczyć, porównaj wszystkich kredytodawców i wybierz najwygodniejszego i najlepszego.

Ocena

Ocena – przejrzeć i dołączyć ocenę (-y) dla potencjalnych pożyczkodawców w 24 godziny na dobę. Aby dodać ocenę konkretnego kredytodawcy trzeba napisać również opinię, i to możno zrobić w następującej sekcji. W tabelce przedstawiona ocena według opinie zostaje zbierana 1-2 razy w miesięcu.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO)

RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania, całkowity koszt kredytu. Jest ona wyrażona jako coroczny procent od całkowitej kwoty kredytu, w tym prowizje i procenty od udzielania kredytu, z wyjątkiem całkowitego kosztu wszelkiego rodzaju kredytów, jakie ponosi pożyczkodawca za niespełnienie obowiązków ustalonych w umowie o kredycie i obliczanych zgodnie z normamy Polskiego prawa. Przykład dla obliczania rzeczywistego rocznego obliczania: kwota kredytu: 2000 zł, koszt prowizji kredytu: 280 zł, koszt prowizji jednorazowej rejestracji: 0.01 zł, termin kredytu: 30 dni. RRSO = 392%. Całkowita kwota do spłacania w terminie wynosi 2280 zł. Na stronie internetewoj wykazane granice RRSO, dokładną RRSO konkretnej firmy kredytowej, jeżeli chodzi o konkretną kwotę pożyczki, możno dowiedzieć się na stronie internetowej wybranego kredytodawcy lub kontaktując się osobiście z przedstawicielem tej firmy kredytowej.

Możliwość otrzymania pieniędzy w ciągu 10-30 minut

Szybkie kredyty przy pomocy internetu możno załatwić w czasie 10-30 minut. Dla otrzymania szybkiego kredytu trzeba wybrać sobie odpowiedniego kredytodawcę, zarejestrować się na stronie internetowej tego pożyczkodawcy i wysłać wniosek udzielenia kredytu. W razie  pozytywnej odpowiedzi otrzymasz pieniądze na swoim rachunku bankowym. Jeśli masz swoje konto w tym samym banku jaki ma kredytodawca, to pieniędzy dostaniesz już w ciągu kilku minut. Jeśli przelew zostanie wykonany z innego banku, to najprawdopodobniej dostaniesz pieniądze w ciągu jednego dnia roboczego.

Zastosować szybkiego kredytu można 24 godziny na dobę

Zastosować szybkiego kredytu można w dowolnym czasie dnia i nocy, ale odpowiedź, jak również pieniądze (w razie pozytywnej odpowiedzi), otrzymasz wyłącznie w czasie pracy kredytodawcy.

Pierwszy kredyt bezpłatnie i kredyty SMS

Większość firm kredytowych oferują pierwszy kredyt załatwić bez kosztu oprocentowania. Tylko na pierwszy raz możno załatwić pieniędze wygodnie i bez przepłacania odsetek za korzystanie z kredytu! Firmy szybkiego kredytu oferują dla swoich klientów pożyczać powtórnie szybki kredyt przy pomocy SMS, ibo korzystając powtórnie nie wykonuje się rejestracji, ani innych formalności. Trzeba tylko wysłać SMS i pieniądze już przez parę minut będą na Twoim konto bankowym!

Sankcje karne lub koszty za zwłoki

Szybkie kredyty za zwłoki mogą wymagać o spłacanie karne zaczynając od łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki. Niektórzy pożyczkodawcy w dopełnieniu zaległości wymagają zapłatę za list przypomnienia i/lub jednorazową opłatę  karną z umowy, jeśli termin kredytu zostaje spóżniony. Dokładną informację o kosztach z opóźnień możno zobaczyć na stronie internetowej każdego kredytodawcy, w warunkach umowy i/lub kontaktując się osobiście z pożyczkodawcą. Pamiętaj, że niespłacanie może spowodować dla Ciebie poważne problemy i mieć wpływ na historię kredytową, razem z tym  utrudnić uzyskanie ponownego kredytu. W razie niespełnienia obowiązków kredytowych kredytodawca może wszcząć postępowanie windykacyjne.

Pożyczaj pieniądze tylko wtedy, jak jesteś przekonany(-a), że będziesz mógł(-a) spłacić w terminie. Niespłacony w terminie kredyt może popsuć Twoją historię kredytową i przez to później będzie trudniej pożyczyć, lub firmy kredytowe mogą zaproponować kredyty na bardziej niewygodne warunki.

Przedłużenie spłaty pożyczki

Szybkie kredyty oferują przedłużenie spłaty pożyczki. Przedłużenie spłaty pożyczki nie jest automatyczne, jeśli klient sobie życzy, to wnosząc płatę o przedłużenie terminu możno przesunąć termin spłacania kredytu. Kwotę opłacania przedłużania kredytu możno dowiedzieć się u pożyczkodawcy, w swoim profilu użytkownika. Opłata przedłużania spłaty kredytu zależna od kwoty kredytu i wyboru terminu przedłużania.

Pożyczenie z odpowiedzialnością

Przed tym jak pożyczasz kredyt, zastanów się czy jest to konieczne. www.4pozyczki.pl proponuje nie pożyczać pieniądze dla spłaty innego kredytu. Pożyczaj wyłącznie w wypadkach, gdy pienądze naprawdę są Ci potrzebne i dobrze znasz, że będziesz mógł spłacić kredyt w terminie. Jeśli nie spłacisz kredytu, to możesz mieć problemy z uzyskaniem nowego kredytu, również będziesz miał zepsutą historię kredytową. Firmy kredytowe mają prawo do wystawienia odsetek, oraz do zainicjowania procesu windykacji lub przekazania roszczenia osobom trzecim, jeśli kredyt nie będzie spłacony w terminie.

Zapisz się do otrzymania nowości

to top