Kredytok.pl

Znajdujesz się tu: » »

Szybkie pożyczki i kredyty w formie chwilówek Online

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 15000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): do 501,22%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 200 zł do 15000 zł
Termin kredytu: od 3 do 45 miesięcy

Ograniczenia wiekowe: od 26 do 75 lat

KredytOk.pl

Kiedy mogę wysłać wniosek o pożyczkę? 
 
Wniosek o pożyczkę możesz złożyć drogą elektroniczną każdego dnia tygodnia (24h/7dni). Wysłane zgłoszenia obsługiwane są przez naszych pracowników w godzinach pracy biura.
 
Jak długi jest okres od złożenia wniosku do wypłaty pożyczki? 
 
Rzeczywisty termin wypłaty pożyczki zależy od Twojego banku oraz czasu w jakim podpiszesz dokumenty online. Standardowo po akceptacji oferty i podpisaniu dokumentów online, dzięki przelewom ekspresowym, pieniądze możesz mieć na koncie już w kilkanaście minut.
 
Jakie dokumenty są potrzebne, aby otrzymać pożyczkę? 
 
Nie wymagamy żadnych dokumentów. Weryfikacja wniosku odbywa się na podstawie wprowadzonych danych, weryfikacji tożsamości za pomocą narzędzia Kontomatik, potwierdzenia numeru telefonu kodem SMS.
 
W jaki sposób mogę spłacać pożyczkę? 
 
Na wskazany adres e-mail wyślemy do Ciebie harmonogram spłaty pożyczki. Raty miesięczne spłacasz przelewem na podany w umowie numer rachunku bankowego w terminach określonych w harmonogramie.

KredytOk.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę KredytOK

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

KredytOk.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 15000 zł z terminem spłaty od 3 do 45 miesięcy. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od KredytOk nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Kuki wynosi do 15000 zł

KredytOk szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu KredytOk.pl

Kto może otrzymać kredyt KredytOK.pl

Pożyczkę od KredytOK.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 26 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 KredytOk.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę KredytOk

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top