Konto bankowe Pozyczka SMS

Niektóre firmy szybkich kredytów oferują pierwszy kredyt załatwić za darmo bez kosztu odsetek. Tylko na pierwszy raz możno załatwić pieniądze wygodnie i bez przepłacania odsetek za korzystanie z kredytu! Firmy szybkiego kredytu oferują dla swoich klientów pożyczać powtórnie szybki kredyt przy pomocy SMS, ibo korzystając powtórnie nie wykonuje się rejestracji, ani innych formalności. Trzeba tylko wysłać SMS i pieniądze już przez parę minut będą na Twoim konto bankowym!

Aby wybrać najwygodniejszą ofertę kredytową, proponujemy porównanie firm kredytowych. „Szczegóły” oznacza więcej informacji o odpowiednim kredytodawcy, przyciskając „Weż Pożyczkę”, otworzy się strona internetowa wybranej firmy kredytowej dla rejestracji.

Wybierz rodzaj porównania SMS kredytu   
Najpierw wybierz rodzaj porównania, i wtedy porównaj firmy kredytowe według wybranych kryteriów
    
RRSO   
Miesięczna stopa procentowa   
Maksymalna kwota kredytu   
Ograniczenia wiekowe   
Ocena   

 

Porównanie szybkich kredytów SMS, konto bankowe BPH Bank

Porównanie firm SMS kredytowych od 100 do 3000 zł z terminem odpłacania od 1 do 60 dni.

Szybka pożyczka SMS365

SMS pożyczka: Nr.1 zadzwoń na numer 22 100 58 00 i podaj potrzebną kwotę i okres Nr.2 okres sms numer 7043, 15SMS/30SMS Kwota Hasło

Miesięczna stopa procentowa: 25.04 %*
RRSO: 1410-8348 %
Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 200 zł do 2000 zł
Termin kredytu: od 15 do 30 dni

Ocena: Twoja ocena

Szczegóły >

Szczegóły SMS365

7:00-22:00
7:00-22:00
Szybka pożyczka Kredito24

SMS pożyczka: sms numer 70068, KREDITO24 KWOTA DŁUGOŚĆ POŻYCZKI

Miesięczna stopa procentowa: 29.33 %
RRSO: 1835-100000 %
Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 300 zł do 2000 zł
Termin kredytu: od 7 do 45 dni

Ocena: Twoja ocena

Szczegóły >

Szczegóły Kredito24

10:00-22:00
10:00-22:00
Szybka pożyczka Okmoney.pl

SMS pożyczka: sms numer 4455, OKM KWOTA OKRES HASŁO

Miesięczna stopa procentowa: 32.00 %
RRSO: 2830-33465 %
Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 200 zł do 1500 zł
Termin kredytu: od 15 do 30 dni

Ocena: Twoja ocena

Szczegóły >

Szczegóły Okmoney

7:00-21:00
9:00-17:00

* kwota kredytu 1000Eur + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100=miesięczna stopa %, * kwota kredytu 1250Eur + % kredytu (na 30 dni)/1250*100-100=miesięczna stopa %

Ocena

Ocena – przejrzeć i dołączyć ocenę (-y) dla potencjalnych pożyczkodawców w 24 godziny na dobę. Aby dodać ocenę konkretnego kredytodawcy trzeba napisać również opinię, i to możno zrobić w następującej sekcji. W tabelce przedstawiona ocena według opinie zostaje zbierana 1-2 razy w miesięcu.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO)

RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania, całkowity koszt kredytu. Jest ona wyrażona jako coroczny procent od całkowitej kwoty kredytu, w tym prowizje i procenty od udzielania kredytu, z wyjątkiem całkowitego kosztu wszelkiego rodzaju kredytów, jakie ponosi pożyczkodawca za niespełnienie obowiązków ustalonych w umowie o kredycie i obliczanych zgodnie z normamy Polskiego prawa. Przykład dla obliczania rzeczywistego rocznego obliczania: kwota kredytu: 2000 zł, koszt prowizji kredytu: 280 zł, koszt prowizji jednorazowej rejestracji: 0.01 zł, termin kredytu: 30 dni. RRSO = 392%. Całkowita kwota do spłacania w terminie wynosi 2280 zł. Na stronie internetewoj wykazane granice RRSO, dokładną RRSO konkretnej firmy kredytowej, jeżeli chodzi o konkretną kwotę pożyczki, możno dowiedzieć się na stronie internetowej wybranego kredytodawcy lub kontaktując się osobiście z przedstawicielem tej firmy kredytowej.

Możliwość otrzymania pieniędzy w ciągu 10-30 minut przez sms

SMS szybkie kredyty przy pomocy internetu możno załatwić w czasie 10-30 minut. Dla otrzymania SMS szybkiego kredytu trzeba wybrać sobie odpowiedniego kredytodawcę, wysłać SMS. W razie  pozytywnej odpowiedzi otrzymasz pieniądze na swoim rachunku bankowym. Jeśli masz swoje konto w tym samym banku jaki ma kredytodawca, to pieniędzy dostaniesz już w ciągu kilku minut. Jeśli przelew zostanie wykonany z innego banku, to najprawdopodobniej dostaniesz pieniądze w ciągu jednego dnia roboczego.

Zastosować SMS szybkiego kredytu można 24 godziny na dobę

Zastosować SMS szybkiego kredytu można w dowolnym czasie dnia i nocy, ale odpowiedź, jak również pieniądze (w razie pozytywnej odpowiedzi), otrzymasz wyłącznie w czasie pracy kredytodawcy.

Pierwszy kredyt bezpłatnie

Większość firm kredytowych oferują pierwszy kredyt załatwić bez kosztu oprocentowania. Tylko na pierwszy raz możno załatwić pieniędze wygodnie i bez przepłacania odsetek za korzystanie z kredytu!

Sankcje karne lub koszty za zwłoki

Szybkie kredyty za zwłoki mogą wymagać o spłacanie karne zaczynając od łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki. Niektórzy pożyczkodawcy w dopełnieniu zaległości wymagają zapłatę za list przypomnienia i/lub jednorazową opłatę  karną z umowy, jeśli termin kredytu zostaje spóżniony. Dokładną informację o kosztach z opóźnień możno zobaczyć na stronie internetowej każdego kredytodawcy, w warunkach umowy i/lub kontaktując się osobiście z pożyczkodawcą. Pamiętaj, że niespłacanie może spowodować dla Ciebie poważne problemy i mieć wpływ na historię kredytową, razem z tym  utrudnić uzyskanie ponownego kredytu. W razie niespełnienia obowiązków kredytowych kredytodawca może wszcząć postępowanie windykacyjne.

Pożyczaj pieniądze tylko wtedy, jak jesteś przekonany(-a), że będziesz mógł(-a) spłacić w terminie. Niespłacony w terminie kredyt może popsuć Twoją historię kredytową i przez to później będzie trudniej pożyczyć, lub firmy kredytowe mogą zaproponować kredyty na bardziej niewygodne warunki.

Przedłużenie spłaty pożyczki

Szybkie kredyty oferują przedłużenie spłaty pożyczki. Przedłużenie spłaty pożyczki nie jest automatyczne, jeśli klient sobie życzy, to wnosząc płatę o przedłużenie terminu możno przesunąć termin spłacania kredytu. Kwotę opłacania przedłużania kredytu możno dowiedzieć się u pożyczkodawcy, w swoim profilu użytkownika. Opłata przedłużania spłaty kredytu zależna od kwoty kredytu i wyboru terminu przedłużania.

Pożyczenie z odpowiedzialnością

Przed tym jak pożyczasz kredyt, zastanów się czy jest to konieczne. www.4pozyczki.pl proponuje nie pożyczać pieniądze dla spłaty innego kredytu. Pożyczaj wyłącznie w wypadkach, gdy pienądze naprawdę są Ci potrzebne i dobrze znasz, że będziesz mógł spłacić kredyt w terminie. Jeśli nie spłacisz kredytu, to możesz mieć problemy z uzyskaniem nowego kredytu, również będziesz miał zepsutą historię kredytową. Firmy kredytowe mają prawo do wystawienia odsetek, oraz do zainicjowania procesu windykacji lub przekazania roszczenia osobom trzecim, jeśli kredyt nie będzie spłacony w terminie.

Zapisz się do otrzymania nowości

to top