Getin Bank

Znajdujesz się tu: » »

Obniż oprocentowanie kredytu aż o 3%! Wybierz kredyt z ubezpieczeniem.

Szczegóły oferty

Getin Bank

Oprocentowanie: 7-10%


Prowizja bankowa: od 14,99%


Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO): od 11,72%


Kwota kredytu: od 500 zł do 10000 zł


Okres kredytu: do 3 lat


Waluta: PLN


Dodatkowe informacje: kredyt do 10000 zł jest w pełni dostępny przez internet

Weź pożyczkę Getin Bank

 

Kontakty w Polsce:

iKredyt - kredyt online bez wychodzenia z domu*, bez zbędnych formalności, bezproblemowo

*możliwość udzielenia kredytu online, bez wizyty w Placówce Getin Banku, jest uzależniona od oceny przez Bank danych podawanych przez Wnioskodawcę w procesie wnioskowania o kredyt. Bank zastrzega iż Wnioskodawca może zostać poproszony o dokończenie procesu wnioskowania o kredyt bądź o podpisanie umowy kredytu w Placówce Getin Banku.

**Dla reprezentatywnego przykładu kredytu bez ubezpieczenia na okres 36 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym 10,00% w skali roku oraz dla kredytu z ubezpieczeniem na okres 36 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym 7,0% w skali roku:

Wszystkie wykorzystane dane, dostępne w tabeli porównawczej, otrzymane od informacji dostępnej na stronie internetowej właściwej firmy kredytowej. Jest możliwe, że koszty kredytu, koszty prowizji i inne warunki pożyczkowe zostały zmienione, więc jest zalecane przed pożyczką, sprawdź najnowsze informacje, odwiedzając stronę internetową firmy kredytowej.

Jak uzyskać kredyt

1. Przebieg procesu kredytowego. Rozpocznij symulację kredytu, dostosowując jego opcje do swoich potrzeb. Sam możesz zadecydować o:

2. Wypełnij i złóż wniosek o udzielenie kredytu. Aby złożyć wniosek o udzielenie kredytu, wypełnij formularz dostępny online, w którym zostaniesz poproszony o podanie następujących informacji:

Następnie zostaniesz poproszony o załączenie skanu lub zdjęć Twojego dowodu osobistego.

3. Sprawdź decyzję kredytową. Po przesłaniu wniosku kredytowego do Banku, Bank przeanalizuje zawarte w nim dane oraz dokona oceny Twojej zdolności kredytowej. Natychmiast otrzymasz informację o wstępnej decyzji kredytowej oraz dalszych krokach.

4. Podpisz umowę kredytową oraz pozostałe dokumenty kredytowe. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej zapoznaj się z przedstawionymi przez Bank dokumentami kredytowymi, w tym formularzem informacyjnym i wzorem umowy kredytowej. Możesz je również pobrać i zapisać na dysku swojego komputera.

Następnie zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu weryfikującego Twoją tożsamość. Przelew o wartości 1 zł należy wykonać na wskazany przez Bank rachunek szczegóły dotyczące realizacji tego przelewu otrzymasz w trakcie procesowania wniosku o udzielenie kredytu. Kwota przelewu po potwierdzeniu tożsamości zostanie zwrócona na Twoje konto przez Bank.

Po potwierdzeniu Twojej tożsamości przejdź do zawarcia umowy o kredyt.

UWAGA! Jeśli umowa kredytu ma być zawarta online, konieczne jest uprzednie zawarcie z Bankiem „Umowy o składanie oświadczeń woli w postaci elektronicznej”, szczegółowo określającej sposób podpisania umowy oraz innych dokumentów kredytowych (szczegóły zostaną wskazane w aplikacji podczas składania wniosku).

Zawrzyj z Bankiem umowę kredytu w postaci elektronicznej.

5. Otrzymałeś kredyt. Gratulujemy i dziękujemy za zaufanie. Po zawarciu umowy kredytu nastąpi uruchomienie kredytu na rachunek wskazany we wniosku kredytowym (ten sam, z którego wykonałeś przelew weryfikujący Twoją tożsamość).

Jakie dokumenty przygotować

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Getin Bank

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top