Freezl.pl

Znajdujesz się tu: » »

Wypełnij krótki formularz i złóż wniosek online

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 3000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 28.26% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0- 1971%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 100 zł do 5000 zł
Termin kredytu: od 1 do 65 dni

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 19:00; Sobota - Niedziela: 9:00 dо 17:00
Ograniczenia wiekowe: od 18 do 75 lat

Freezl.pl

Freezl.pl to platforma internetowa, która udziela krótkoterminowych pożyczek online, w szybki i kompleksowy sposób pomoże Ci uzyskać pieniądze w nagłej sytuacji. Wieloletnie doświadczenie w branży szybkich pożyczek pozwoliło nam pomóc setkom klientów na polskim rynku.

W naszej ofercie znajdziesz szybkoterminowe pożyczki w wysokości od 100 do 5000 zł.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Co trzeba zrobić

1. Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki - 500, 1000 czy 5000 zł - to zależy od Ciebie, ile potrzebujesz. Zaznacz na pasku wysokość pożyczki i wybierz termin, w jakim zamierzasz ją spłacić. Po chwili wyświetli Ci się również całkowity koszt pożyczki, razem z opłatami dodatkowymi.

2. Wypełnij formularz on-line - Wypełnij prosty formularz, który jest niezbędny do podjęcia pozytywnej decyzji. Sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne - to warunek do tego, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Na tym etapie możesz zalogować się przy pomocy np. Facebooka.

3. Zweryfikuj rachunek bankowy - Po akceptacji kolejnym krokiem jest niezbędna weryfikacja Twojego konta bankowego, na który w przyszłości przelejemy szybką pożyczkę. Proces ten jest jednorazowy, dla każdego nowego użytkownika.

4. Ciesz się szybką pożyczką - kolejnym etapem jest przelanie pieniędzy na Twoje konto. Zwykle trwa to od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

5. Zwrot pożyczki - ostatnim etapem jest zwrot pożyczonych pieniędzy. Pamiętaj, że jeśli z różnego powodu nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w określonym terminie, niezbędny będzie kontakt z nami w celu rozwiązania problemu.

Freezl.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Dla każdego klienta freezl dostępna jest możliwość uzyskania co piątej pożyczki za darmo. To bardzo proste: wystarczy brać pożyczkę we freezl co 30 dni, korzystać ze środków nie mniej niż 14 dni, oddawać pieniądze w terminie, co piąty raz otrzymasz darmową pożyczkę w wysokości od 100 do 5000 złotych na okres do 65 dni w ciągu 15 minut. Kwota bezpłatnej pożyczki nie może przekroczyć kwoty poprzedniej pożyczki.

Weź pożyczkę Freezl

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Freezl.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 5000 zł z terminem spłaty od 1 do 65 dni. Kredyty możno załatwić w internecie.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Freezl wynosi do 5000 zł, pierwszy kredyt uzyskuje się do 3000 zł.

Zarabiaj razem z freezl

Opowiedz swoim znajomym o współpracy z freezl i za każdą osobę, która otrzyma pożyczkę z Twojego polecenia, otrzymasz zniżkę 40 zł na pożyczkę od 100 do 5000 złotych na wygodny okres do 65 dni w 15 minut.

Kto może otrzymać kredyt Freezl.pl

Pożyczkę od Freezl.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 18 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 Kontakt

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Freezl

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top