Finansowo.pl

Znajdujesz się tu: » »

Zobacz, dlaczego dzięki Finansowo.pl możesz pożyczać taniej niż w firmach pożyczkowych

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 2000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 18,5% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): do 369%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 50 zł do 30000 zł
Termin kredytu: od 7 dni do 36 miesięcy

Ograniczenia wiekowe: od 18 do 75 lat

Kuki

Czy mogę wydłużyć czas spłaty pożyczki? Wiemy, że niekiedy czas przewidziany na spłatę może być zbyt krótki by uregulować zobowiązania. Dajemy możliwość nawet dwukrotnej prolongaty na 7, 14 lub 30 podczas pierwszej pożyczki oraz jednokrotnego w przypadku każdej kolejnej.

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 4 prostych krokach: Rejestrujesz się w Finansowo.pl i dokonujesz wymaganych weryfikacji. Możesz również zwiększyć swoją wiarygodność dokonując weryfikacji dobrowolnych. > Składasz wniosek pożyczkowy, w którym określasz warunki pożyczki i proponowane wynagrodzenie dla Pożyczkodawcy. > Wybierasz spośród ofert złożonych przez Pożyczkodawców i pokrywasz koszt finalizacji wniosku (opłata serwisowa) > Pożyczkodawca przelewa pieniądze bezpośrednio na Twój rachunek bankowy.

Kuki.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

 

Weź pożyczkę Finansowo

Kontakty w Polsce:


Bez opłat serwisowych

Model biznesowy serwisu jest prosty - od każdej zawartej pożyczki pobieramy od Pożyczkobiorcy opłatę serwisową. Zatem dla Pożyczkodawców, korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne.

Finansowo szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Finansowo.pl

Kto może otrzymać kredyt Finansowo.pl

Pożyczkę od Finansowo.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 18 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Kuki.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Finansowo

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top