Extraportfel

Znajdujesz się tu: » »

Pierwsza pożyczka 3000 zł. Wypełnij wniosek. Poczekaj na decyzję. Ciesz się pożyczką!

Pierwszy kredyt: pierwszy kredyt do 3000 zł

Miesięczna stopa procentowa: 16.1% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): max 514%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 500 zł do 6000 zł
Termin kredytu: 30 dni

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-20:00 w soboty i niedziele 9:00-18:00
Ograniczenia wiekowe: od 21 do 75 lat

Extraportfel.pl

Ważny: Pierwsza pożyczka może być udzielona na kwotę do 3000 zł. Maksymalna kwota kolejnej pożyczki będzie uzależniona od terminowości spłat oraz ilości udzielonych pożyczek. Maksymalnie w Extraportfel.pl można pożyczyć nawet 6000 zł.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: żeby otrzymać kredyt, trzeba wypełnić wniosek o pożyczkę > badanie > odpowiedź > pieniądze na konto bankowym

Szybka pożyczka Extraportfel.pl

Konta bankowe: Santander Bank Polska S.A., PeKaO S.A., Millenium Bank, Alior Bank, mBank S.A., Inny bank

Weź pożyczkę Extraportfel

Kontakty w Polsce:


Koszty kredytu

ExtraPortfel.pl to nowa marka na rynku szybkich pożyczek online, pożyczki od 500 do 6000 zł. Szybka decyzja, minimum formalności, szybka decyzja i przelew. ExtraPortfel.pl to Maksimum komfortu, minimum formalności. Pomagamy kiedy:

Poniższa tabela porównuje oferty pożyczki firmy kredytowej za pomocą kryteriów, takich jak kwota pożyczki, raty miesięczne, spłata kredytu, rzeczywista roczna stopa oprocentowania, termin. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania obliczana jest pod warunkiem, że kredytobiorca pożyczy ponownie, w takim razie w obliczeniach RRSO nie jest uwzględniona opłata aktywacyjna, którą kredytobiorca płaci pożyczkodawcy w czasie rejestracji na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Wszystkie wykorzystane dane, dostępne w tabeli porównawczej, otrzymane od informacji dostępnej na stronie internetowej właściwej firmy kredytowej. Jest możliwe, że koszty kredytu, koszty prowizji i inne warunki pożyczkowe zostały zmienione, więc jest zalecane przed pożyczką, sprawdź najnowsze informacje, odwiedzając stronę internetową firmy kredytowej.

* opłata miesięczna

Nie jestem w stanie spłacić mojej pożyczki na czas. Co mam zrobić?

Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Umożliwiamy Ci przedłużenie terminu spłaty o 10, 20, 30 lub 45 dni. Możesz to zrobić wybierając taką opcję na swoim profilu Klienta i przelewając opłatę za przedłużenie przed terminem spłaty.

Kto może otrzymać kredyt Extraportfel

Aby otrzymać pożyczkę od Extraportfel.pl, musisz:
  • być rezydentem Polski (obywatelem lub osobą nieposiadającą obywatelstwa, ale zamieszkałą w Polsce, posiadającą numer PESEL);
  • być w wieku od 21 lat;
  • posiadać osobisty rachunek w jednym z polskich banków;
  • być użytkownikiem sieci telefonii komórkowej.
 

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Extraportfel

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Extraportfel
2016-08-03 20:02:33
zaciągałem pozyczke w extraportfel trzy razy, bardzo dobra firma, uczciwi, trzymają się umowy. ja zresztą też, bo nie było przypadku zebym nie spłacił w terminie zobowiazań, jak dla mnei jest to odbra firma, i ma dobre warunki
Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top