Duocash.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pożyczki z gwarantem do 25 000 zł

Kredyt bezpłatny: możliwe akcje
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 49.9% RRSO (zmienne)
Kwota kredytu: od 2500 zł do 25000 zł
Termin kredytu: od 12 do 48 miesięcy

Ograniczenia wiekowe: od 18 do 75 lat

DuoCash

Kim jesteśmy?

Działamy na polskim rynku od niedawna, ale jako DuoCash możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w udzielaniu pożyczek. Swoją działalność rozpoczęliśmy w Wielkiej Brytanii. Pożyczkobiorcy z Anglii mogą korzystać z naszej oferty już od 2005 roku. Do tej pory zdążyliśmy udzielić zobowiązań finansowych na kwotę 5 bilionów złotych, a z naszych pożyczek skorzystało 230 tys. klientów. Maksymalna kwota udzielanego przez nas wsparcia wynosi 25 000 zł, a okres spłaty to nawet 48 miesięcy - w zależności od tego, ile czasu potrzebujesz na uregulowanie rat. Pamiętaj - dla nas najważniejszy jest człowiek. Nie przekreślamy nikogo z powodu negatywnej historii kredytowej.

Czas otrzymania kredytu: 2 dni

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 2 prostych krokach: pierwszy krok to wypełnienie i podpisanie online naszego 5-cio minutowego formularza zgłoszeniowego. Po zaakceptowaniu zgłoszenia wysyłamy link dla gwaranta. Gwarant wypełnia i podpisuje swoją część aplikacji > krok drugi to krótka rozmowa telefoniczna z Pożyczkobiorcą oraz gwarantem, w celu potwierdzenia szczegółów i upewniena się, że obie strony rozumieją swoje obowiązki.

DuoCash

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Duocash

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 2 dni

Duocash.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 2 dni do 25000 zł z terminem spłaty od 12 do 48 miesięcy. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Kuki nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Ile trzeba czekać na wypłatę kredytu?

Zawsze robimy wszystko co w naszej mocy, aby pożyczka została wypłacona tak szybko jak jest to możliwe. Większość pożyczek wypłacamy w ciągu 48 godzin. Jeśli Ty i Twój gwarant ukończycie aplikację online i wszystkie procesy weryfikacyjne odbędą się bez problemu, możemy wypłacić pożyczkę w ciągu 24 godzin. Po wypełnieniu formularzy aplikacyjnych przeprowadzamy krótką rozmowę z Tobą i Twoim gwarantem. Im szybciej to nastąpi tym szybciej będziemy mogli wypłacić pieniądze.

Czynniki spowalniające proces aplikacji:

Kto może otrzymać kredyt Duocash.pl

W Duocash nie osądzamy cię na podstawie historii kredytowej!

Pożyczka może być przyznana osobie w wieku 18-75 lat, która posiada status rezydenta, czyli zamieszkuje na terenie Polski . Pożyczkobiorca nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz musi wykazać zdolność do pokrycia miesięcznej raty. Potrzebny będzie również znajomy lub członek rodziny, który zgodzi się być Twoim gwarantem.
 DuoCash

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Duocash

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top