Dobrykredyt.co.pl

Kredyt gotówkowy na atrakcyjnych warunkach. Na dowolny cel.

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 10000 zł

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0- 1000%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: do 160000 zł

Ograniczenia wiekowe: od 18 do 80 lat

Dobrykredyt

Kredyt gotówkowy - co to za produkt?
 
Kredyty gotówkowe są udzielane przez banki. To dodatkowa gotówka dla Ciebie, którą możesz przeznaczyć na swoje potrzeby. Spłacasz ją później w ratach (np. przez kolejne 24 miesiące). 
Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które posiadają pozytywną weryfikację w BIK oraz udokumentowane dochody. Możesz pożyczyć przykładowo 20 000 zł, a spłacać je później przez kolejne 24 czy 48 miesięcy (kwotę kredytu jak i ilość miesięcy, przez jaką później spłacasz raty, ustalasz sam z bankierem).
 
Czy podane przeze mnie dane osobowe we wniosku o kredyt w serwisie dobrykredyt.co.pl są bezpieczne?
Tak, dbamy o bezpieczeństwo podanych przez Ciebie danych osobowych. Nasza spółka - AJA MEDIA Sp. z o.o. (właściciel portalu dobrykredyt.co.pl) - posiada wdrożoną politykę bezpieczeństwa. Do ochrony Twoich danych osobowych został powołany Administrator Bezpieczeństwa Informacji.
 
Jak poznać oferty kredytów przygotowane przez Ekspertów naszego serwisu?
Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na stronie (patrz: zakładka w menu 'wniosek') i prześlesz go do nas. My zajmiemy się resztą. Spośród morza ofert wybierzemy te najbardziej korzystne. 
Po przesłaniu formularza oczekuj na kontakt telefoniczny od konsultanta, który przedstawi Ci propozycję kredytu i dopasuje warunki do Twoich potrzeb.
 

Dobrykredyt

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Dobrykredyt

Kontakty w Polsce:


O nas

Jesteśmy Ekspertami (z doświadczeniem!), którym przyjemność sprawia wyszukiwanie w Internecie dostępnych ofert produktów bankowych (i nie-bankowych również).
 
Chcemy, aby nasi użytkownicy znaleźli na naszych serwisach: informacje, których szukają, i propozycje, które ich zainteresują.
 
Mamy nadzieję, że dzięki naszemu doświadczeniu i naszym zasobom, nie będziesz musiał tracić cennych godzin na poszukiwania propozycji dopasowanej do Twoich potrzeb.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Dobrykredyt.co.pl

Kto może otrzymać kredyt Dobrykredyt.co.pl

Pożyczkę od Dobrykredyt.co.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 18 do 80 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Dobrykredyt

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Dobrykredyt

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top