Creditstar

Znajdujesz się tu: » »

Zaciąganie pożyczki w Creditstar jest szybkie i proste. Złożenie wniosku zajmuje najwyżej 10 minut.

Creditstar

Creditstar pierwsza pożyczka: do 1500 zł
Miesięczna stopa procentowa: 27.8 % (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 1732-2078.88 %

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 100 zł do 5000 zł
Termin kredytu: od 5 dni do 3 miesięcy

Creditstar godziny pracy: Pon-Nd 09:00-20:00
Ograniczenia wiekowe: od 18 lat

Creditstar.pl

Aby uzyskać pożyczkę, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem i mieć konto w naszej witrynie. Rejestracja w naszej witrynie internetowej jest połączona ze wstępną procedurą składania wniosku o pożyczkę, która w sumie zajmuje nie więcej niż 10 minut.

Jeżeli masz już konto użytkownika i korzystałeś(aś) wcześniej z naszych usług, musisz tylko wypełnić wniosek o pożyczkę. Na przykład wybierając odpowiedniej kwotę pożyczki i termin spłaty bezpośrednio na stronie głównej naszej witryny internetowej. Później składanie wniosku trwa tylko parę minut.

Creditstar przedłużenie: Istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty bieżącej pożyczki o 5-30 dni po zalogowaniu się w naszej witrynie z użyciem danych przypisanych do konta użytkownika. Funkcję przedłużenia okresu spłaty pożyczki znajdziesz na stronie „Moja aktywność”. Potwierdzenie procedury wymaga wniesienia opłaty za przedłużenie terminu spłaty pożyczki. W celu potwierdzenia działania należy zatwierdzić opcję przedłużenia okresu spłaty pożyczki i wykonać opłatę za to przedłużenie przed upłynięciem pierwotnego terminu. Jeśli nie uda Ci się wykonać poprawnie obu punktów, nie będziemy w stanie przedłużyć okresu spłaty Twojej pożyczki.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: żeby otrzymać kredyt, trzeba wypełnić wniosek o pożyczkę > badanie > odpowiedź > pieniądze na konto bankowym

Creditstar Jak to działa?


Creditstar kontakt: © 2015 Creditstar, Warsaw Financial Centre, ul. Emilii Plater 53, Warszawa 00-113, Obsługa klienta: 22 307 51 53, Email: info@creditstar.pl

Weź pożyczkę Creditstar

 


"Creditstar oferuje osobom fizycznym przystępne usługi finansowe oraz fachową i przyjazną obsługę.

Pragniemy, aby usługi Creditstar ułatwiały ludziom codzienne życie. Nasi klienci mogą polegać na nas, kiedy potrzebują prostego i przejrzystego krótkoterminowego wsparcia finansowego. Utrzymujemy pozytywne relacje z klientami, traktując ich przyjaźnie i z szacunkiem. Chcemy być usługodawcą, któremu nasi klienci ufają, ale co ważniejsze, którego naprawdę lubią.

Creditstar Poland należy do Creditstar Group, międzynarodowego przedstawiciela zaufanych marek działających w branży pożyczek konsumenckich w wielu krajach Europy."

Kto może otrzymać kredyt Creditstar

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca rozpatrujemy dokładnie każdy wniosek. Aby spełnić warunki uzyskania pożyczki, musisz mieć stałe dochody, ukończone co najmniej 18 lat, legitymować się oficjalnym dokumentem tożsamości lub kartą stałego pobytu w Polsce, dysponować własnym numerem telefonu komórkowego i pomyślnie przejść kontrolę wiarygodności kredytowej w naszym banku. Cenimy sobie prawdomówność klientów, toteż bardzo ważne jest podanie prawdziwych danych podczas rejestracji.

Ważne

  • Podstawą wnioskowania o udzielenie pożyczki jest posiadanie dowodu osobistego.
  • W zależności od wybranej kwoty pożyczki, Klient może zostać poproszony o przygotowanie oświadczenia o dochodach lub w przypadku większych kwot, dokumentów potwierdzających zatrudnienie oraz dochody.
  • Oceń swoje możliwości spłaty i bądź odpowiedzailny! Nie pożyczaj, jak to nie jest potrzebne! Przed tym jak pożyczyć, przeczytaj umowę i jak masz pytania, skontaktuj się z kredytodawcą.
 Creditstar jesteśmy dostępni dni w roku

Gdzie znajdę informacje o spłacie pożyczki

Spłaty pożyczek można realizować na podstawie salda zadłużenia, które wysyłamy pocztą elektroniczną przed ustalonym terminem spłaty. Więcej informacji znajdziesz po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika. Podanie prawidłowego numeru referencyjnego w poleceniu zapłaty zapewni szybki wpływ środków na właściwe konto.

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Masz prawo do wcześniejszej spłaty w ciągu 14 dni od daty zawarcia umowy pożyczkowej. W takim przypadku musisz powiadomić nas o tym na piśmie, wysyłając nam e-list ze skrzynki pocztowej swojego konta użytkownika. W tym celu musisz się zalogować na swoje konto użytkownika.

W takim przypadku musisz spłacić saldo zadłużenia wraz z odsetkami naliczanymi każdego dnia. Nasz dział obsługi klienta poda ci dokładne saldo po złożeniu stosownego wniosku.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Creditstar
2015-11-20 15:23:18
Sprawdzilam, tanie produkty finansowe, dla ludzi mlodych i starych! Polecam
Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top