Credissimo.pl

Znajdujesz się tu: » »

Elastyczne i szybkie finansowanie

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 5000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 99.64- 400.25%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 100 zł do 5000 zł
Termin kredytu: od 15 dni do 24 miesięcy

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 18:00; Sobota - Niedziela: Nieczynne
Ograniczenia wiekowe: od 21 do 75 lat

Credissimo.pl

Co mogę zrobić, jeśli nie jestem w stanie zapłacić na czas?  Jeśli masz problem ze zwrotem pożyczki lub spłatą rat, skontaktuj się z nami. Nasz konsultant pomoże ci i udzieli wskazówek dostosowanych do twojej sytuacji.

Po jakim czasie i jak mogę otrzymać pieniądze? Po otrzymaniu zgody na pożyczkę, natychmiast otrzymasz od nas pieniądze na swoje konto.

Jak podpisać umowę o pożyczkę? Podpisanie umowy odbywa się w całości w formie online, w trakcie składania wniosku o udzielenie pożyczki i potwierdzenia jej specjalnym kodem. Nie ma żadnych opłat i nie ma konieczności wizyty w placówce. Przesyłając zgłoszenie zgadzasz z Warunkami Ogólnymi Credissimo związanych z udzieleniem pożyczki.

Czy mogę wziąć nową pożyczkę zanim spłacę starą? Oferujemy możliwość refinansowania. Jeśli spłacasz raty regularnie, możesz otrzymać nową pożyczkę zanim spłacisz bieżącą.

Warunki refinansowania są rozpatrywane indywidualnie. Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji na temat refinansowania Twojej aktywnej pożyczki „Credissimo Plus”, prosimy o kontakt z naszym działem pożyczkowym - 22 103 0 300.

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 4 prostych krokach: wybierasz kwotę i okres spłaty > wypełniasz krótki formularz online > czekasz kilka minut i otrzymujesz odpowiedź z potwierdzeniem > po zatwierdzeniu otrzymasz pieniądze przelewem bankowym

 

Credissimo.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Konta bankowe: Nest Bank SA, Raiffeisen Bank Polska S.A., Bank Pocztowy SA

Weź pożyczkę Credissimo

Kontakty w Polsce: 

Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Credissimo.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 5000 zł z terminem spłaty od 15 dni do 24 miesięcy. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Credissimo nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Credissimo wynosi do 5000 zł.

Credissimo szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Credissimo.pl

Kto może otrzymać kredyt Credissimo.pl

Pożyczkę od Credissimo.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 21 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Credissimo.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Credissimo

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top