Credilo.com

Znajdujesz się tu: » »

Średni czas obsługi 5min 42sek

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 1600 zł
Miesięczna stopa procentowa: 20% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 819,12%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 100 zł do 2500 zł
Termin kredytu: od 1 do 30 dni

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 20:00; Sobota - Niedziela: 9:00 dо 17:00
Ograniczenia wiekowe: od 22 do 75 lat

credilo.pl

Co mam zrobić w przypadku problemów ze spłatą pożyczki w terminie? Jeśli wiesz, że spłata całości pożyczki w terminie będzie utrudniona lub niemożliwa, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wskazując optymalne dla Ciebie rozwiązanie.
 
Co się dzieje w przypadku braku spłaty pożyczki? Opóźnienie lub brak spłaty (części lub całości pożyczki) wiąże się z podjęciem przez Credilo dodatkowych czynności upominawczo-windykacyjnych. Klient w takiej sytuacji musi się liczyć z poniesieniem dodatkowych kosztów zgodnie z tabelą opłat (integralna część Ramowej Umowy Pożyczki). Pamiętaj - zanim podejmiesz decyzję o braku wpłaty, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w spłacie pożyczki.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 3 prostych krokach: wypełnienie formularza zajmuje tylko 5 minut, bez zbędnych formalności > potwierdź dane logując się do konta poprzez Instantor lub wykonaj natychmiastowy przelew weryfikacyjny przez Przelewy24 > po skutecznej weryfikacji pieniądze niezwłocznie trafiają na konto i będą całkowicie do Twojej dyspozycji

credilo.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Konta bankowe: mBank, Konto Inteligo, Bank PKO BP, MultiBank, Alior Bank, Volkswagen Bank, FM Bank, Meritum Bank, Alior Sync, Idea Bank, Deutsche Bank, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Bank PEKAO S.A., Bank Pocztowy, DnB Nord, Raiffeisen Bank, BNP Paribas, Bank Millennium

Weź pożyczkę Credilo

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Credilo.com to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 2500 zł z terminem spłaty od 1 do 30 dni. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Credilo nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Credilo wynosi do 2500 zł, pierwszy kredyt uzyskuje się do 1600 zł.

Credilo szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Credilo.com

Kto może otrzymać kredyt Credilo.com

Pożyczkę od Credilo.com może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 22 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 credilo.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Credilo

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top