BNP Paribas

Znajdujesz się tu: » »

Najtańszy kredyt gotówkowy. Wypełnij formularz szybko oddzwonimy i powiemy jaki kredyt dostaniesz!

Szczegóły oferty

BNP Paribas

Oprocentowanie: od 5,9%


Prowizja bankowa: od 3,99%


Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO): od 8,89%


Kwota kredytu: od 2000 zł do 150000 zł


Okres kredytu: do 7 lat


Waluta: PLN


Dodatkowe informacje: gwarancja niezmienności raty przez cały okres kredytowania, bank akceptuje różne formy zatrudnienia i różne źródła dochodu, wymagane ubezpieczenie

Weź pożyczkę BNP Paribas

 

Kontakty w Polsce:

Koszty kredytu

Wszystkie wykorzystane dane, dostępne w tabeli porównawczej, otrzymane od informacji dostępnej na stronie internetowej właściwej firmy kredytowej. Jest możliwe, że koszty kredytu, koszty prowizji i inne warunki pożyczkowe zostały zmienione, więc jest zalecane przed pożyczką, sprawdź najnowsze informacje, odwiedzając stronę internetową firmy kredytowej.

Oprocentowanie 5,9% w skali roku dotyczy kredytu min. 25000 PLN na okres 6-36 miesięcy w ofercie z ubezpieczeniem. RRSO dla kredytu gotówkowego w ofercie promocyjnej w kwocie 41721,20 zł, udzielonego na 60 miesięcy, oprocentowanego w skali roku 7,90%, z prowizją 3,99%, składką ubezpieczenia 2120,40 zł doliczoną jednorazowo do kwoty kredytu, na dzień 01.04.2015 r. wynosi 12,59 %. Całkowita kwota do zapłaty: 50659,62 zł, rata kredytu: 844,33 zł, całkowita kwota kredytu: 38000 zł. Szczegóły promocji dostępne w oddziałach Banku i na stronie www.bnpparibas.pl.

Warunki uzyskania

Kredytobiorca musi być osobą o pełnej zdolności do czynności prawnych, osiągającą stałe dochody z tytułu:

Spłata

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę BNP Paribas

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top