Banknot.pl

Znajdujesz się tu: » »

Odnawialna Linia Pożyczkowa

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 5000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 192,5%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 500 zł do 5000 zł
Termin kredytu: 4 miesiące

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 9:00 dо 18:00;
Ograniczenia wiekowe: od 18 do 70 lat

Banknot.pl

Czy mogę odstąpić od Umowy? Masz prawo odstąpić od Umowy w terminie do 14 dni od dnia jej zawarcia. Wystarczy, że prześlesz oświadczenie o odstąpieniu od Umowy przed upływem tego terminu na nasz adres korespondencyjny, który znajdziesz na stronie www.banknot.pl. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od Umowy stanowi załącznik nr 3 do Umowy Odnawialnej Linii Pożyczkowej.

Jak szybko wypłacone pieniądze znajdą się na moim koncie? Wypłaty środków są realizowane za pośrednictwem usługi szybkich przelewów. Oznacza to, że środki znajdą się na wskazanym przez Ciebie rachunku w niedługim czasie od momentu zlecenia wypłaty. Czas oczekiwania na zaksięgowanie środków na Twoim rachunku zależy także od szybkości realizacji przelewów w Twoim banku.

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 4 prostych krokach: wybierz pożyczkę > złóż wniosek > akceptacja > zleć wypłatę

Banknot.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Na jaki rachunek bankowy dokonać spłaty? Spłaty należy dokonać na wskazany indywidualny numer rachunku bankowego przypisany do danej pożyczki, który znajdziesz:
•  na Wyciągu przesyłanym na Twój adres e-mail po zakończeniu Okresu Rozliczeniowego
•  na stronie www.banknot.pl po zalogowaniu się do Panelu Klienta w sekcji Spłata
•  na pierwszej stronie Umowy Odnawianej Linii Pożyczkowej w tabeli „Ważne Informacje”

Weź pożyczkę Banknot

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Banknot.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 5000 zł z terminem spłaty 4 miesiące. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Banknot nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Banknot szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Jak spłacić? Po zakończeniu każdego Okresu Rozliczeniowego prześlemy Ci Wyciąg z informacją o wysokości Minimalnej Kwoty do spłaty oraz terminie płatności. Spłaty należy dokonać na wskazany na Wyciągu indywidualny numer rachunku bankowego. Zobowiązania możesz również regulować za pośrednictwem Panelu Klienta na stronie banknot.pl (w menu bocznym wybierz sekcję Spłata i postępuj zgodnie ze wskazówkami).

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Banknot.pl

Kto może otrzymać kredyt Banknot.pl

Pożyczkę od Banknot.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 18 do 70 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Banknot.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Banknot

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top