Bank PKO

Znajdujesz się tu: » »

Puść wodze fantazji z mini ratka. Pożyczka z oprocentowaniem 7.77%*

Szczegóły oferty

PKO Bank Polski

Oprocentowanie: od 7,77%


Prowizja bankowa: od 1%


Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO): od 11,96%


Kwota kredytu: od 1000 zł do 150000 zł


Okres kredytu: do 10 lat


Waluta: PLN


Dodatkowe informacje: Wniosek o pożyczkę można złożyć przez Internet, telefon lub w placówkach banku. Oferta dla pożyczki gotówkowej zabezpieczonej aktywami płynnymi.Ubezpieczenie nie jest wymagane.

Weź pożyczkę PKO Bank

 

Kontakty w Polsce:

Koszty kredytu

Teraz z Mini Ratką wreszcie zrealizujesz to, na co wciąż brakowało Ci środków. Remont łazienki? Proszę bardzo. Puść wodze fantazji i spraw, by mieszkanie wyglądało tak, jak sobie wymarzyłeś!

Mini Ratka z ubezpieczeniem ma teraz niskie oprocentowanie dla osób, które nie posiadają pożyczek lub kredytów gotówkowych w PKO Banku Polskim:

Skorzystaj z okazji i weź Mini Ratkę z ubezpieczeniem, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel, w tym na konsolidację zobowiązań. Dodatkowo możesz ustalić dogodny dla siebie harmonogram spłat.

Wszystkie wykorzystane dane, dostępne w tabeli porównawczej, otrzymane od informacji dostępnej na stronie internetowej właściwej firmy kredytowej. Jest możliwe, że koszty kredytu, koszty prowizji i inne warunki pożyczkowe zostały zmienione, więc jest zalecane przed pożyczką, sprawdź najnowsze informacje, odwiedzając stronę internetową firmy kredytowej.

RRSO wynosi 21,87% przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 433,47 zł, oprocentowanie zmienne 7,77%/rok, całkowity koszt kredytu 6720,13 zł, w tym: prowizja 963,22 zł (7,77%), odsetki 3153,60 zł, koszt ubezpieczenia w wariancie podstawowym 2603,31 zł; całkowita kwota do zapłaty 18 153,60 zł, płatna w 60 ratach miesięcznych po 302,56 zł. Stan na 2.03.2015. Warunki cenowe ważne do 30.04.2015. Szczegółowe informacje o produkcie oraz Taryfa prowizji i opłat bankowych są dostępne w placówkach PKO Banku Polskiego i na www.pkobp.pl.

Szczegóły oferty

Forma i sposób spłaty kredytu

Maksymalny okres kredytowania, wynosi

Wniosek o udzielenie kredytu

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

*Pożyczka z ubezpieczeniem dla osób nieposiadających pożyczek lub kredytów gotówkowych w PKO Banku Polskim.

Weź pożyczkę PKO Bank

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top