Bank BPH

Znajdujesz się tu: » »

Gwarantujemy, że oprocentowanie 4,9% nie wzrośnie w czasie trwania umowy!

Szczegóły oferty

Bank BPH

Oprocentowanie: od 4,9%


Prowizja bankowa: od 0%


Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO): od 6,55%


Kwota kredytu: od 5000 zł do 150000 zł


Okres kredytu: do 10 lat


Waluta: PLN


Dodatkowe informacje: gwarancja, że oprocentowanie nie wzrośnie w trakcie trwania umowy, możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel

Weź pożyczkę Bank BPH

 

Kontakty w Polsce:

Koszty kredytu

Jeśli Twoje zadłużenie w innych bankach lub w SKOK-ach wynosi 5000 zł lub więcej, sprawdź naszą promocję! W promocji "Bez napinki" możesz przenieść i połączyć swoje kredyty w jeden kredyt z oprocentowaniem tylko 4,9%. Przenosić i łączyć można kredyty ratalne, gotówkowe, samochodowe czy mieszkaniowe o łącznej wartości nawet 150000 zł.

Wszystkie wykorzystane dane, dostępne w tabeli porównawczej, otrzymane od informacji dostępnej na stronie internetowej właściwej firmy kredytowej. Jest możliwe, że koszty kredytu, koszty prowizji i inne warunki pożyczkowe zostały zmienione, więc jest zalecane przed pożyczką, sprawdź najnowsze informacje, odwiedzając stronę internetową firmy kredytowej.

Wyliczenia reprezentatywne z 08.02.2015 r.: oprocentowanie w skali roku 4,90%, całkowita kwota kredytu 34626,63 zł, umowa na 82 miesiące, całkowita kwota do zapłaty 45816,04 zł, rata miesięczna 558,73 zł. Całkowity koszt kredytu w zł: 11189,41 zł, w tym odsetki 6951,11 zł i kredytowana prowizja 4238,30 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (całkowity koszt kredytu w % w stosunku rocznym) 8,88%.

Najważniejsze korzyści

Oferta standardowa

Ważne informacje

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Bank BPH

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top