Alegotowka.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pierwsza pożyczka w promocji do 2000 zł RRSO 0%

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt bezpłatnie do 2000 zł
Miesięczna stopa procentowa: 27.45% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0- 1965,3%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 500 zł do 5000 zł
Termin kredytu: od 7 do 30 dni

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 8:00 dо 20:00; Sobota: 8:00 dо 15:00
Ograniczenia wiekowe: od 18 do 75 lat

Alegotowka.pl

Ważny: Jeśli jesteś nowym klientem Pierwszą Promocyjną Pożyczkę od 500 do 2000 zł na okres od 7 do 30 dni dostaniesz za 0 zł. Bez prowizji, bez odsetek, bez dodatkowych opłat. Aby skorzystać z tej opcji wystarczy, że oddasz pożyczkę w terminie.

Co mogę zrobić, jeśli nie jestem w stanie dotrzymać terminu spłaty pożyczki? Pamiętaj, że zawsze możesz się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 22 201 27 76 - postaramy się wspólnie znaleźć rozwiązanie z tej sytuacji.

Czas otrzymania kredytu: 24 godzin

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 4 prostych krokach: wybierz pożyczkę > złóż wniosek > akceptacja > ciesz się pieniędzmi

Alegotowka.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Alegotowka

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 24 godzin

Alegotowka.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 24 godzin do 5000 zł z terminem spłaty od 7 do 30 dni. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Alegotowka nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Alegotowka wynosi do 5000 zł, pierwszy kredyt uzyskuje się do 2000 zł.

Alegotowka szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Alegotowka.pl

Kto może otrzymać kredyt Alegotowka.pl

Pożyczkę od Alegotowka.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • Pożyczki udzielane są osobom:
  • w wieku od 18 do 75 lat,
  • posiadającym polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania w Polsce,
  • posiadającym rachunek bankowy (i nie jest to rachunek w SKOK),
  • nie mającym zaległości wpisanych w bazach danych Biura Informacji Kredytowej ani Biur Informacji Gospodarczej,
  • które poprawnie wypełniły wniosek o pożyczkę oraz ich tożsamość została pomyślnie zweryfikowana w trakcie składania wniosku.
 Kontakt

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Alegotowka

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top