Wandoo.pl

Znajdujesz się tu: » »

Pierwsza promocyjna pożyczka do 2500 zł

Kredyt bezpłatny: pierwszy kredyt do 2500 zł
Miesięczna stopa procentowa: 0% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0- 1564,08%

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 300 zł do 5000 zł
Termin kredytu: od 10 do 30 dni

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 9:00 dо 20:00; Sobota: 9:00 dо 17:00
Ograniczenia wiekowe: od 20 do 70 lat

Wandoo.pl

Ważny: Jeśli jesteś nowym klientem Pierwszą Promocyjną Pożyczkę od 300 do 2500 zł na okres od 10 do 30 dni dostaniesz za 0 zł. Bez prowizji, bez odsetek, bez dodatkowych opłat. Aby skorzystać z tej opcji wystarczy, że oddasz pożyczkę w terminie.

Czy mogę wydłużyć czas spłaty pożyczki? Wiemy, że niekiedy czas przewidziany na spłatę może być zbyt krótki by uregulować zobowiązania. Dajemy możliwość nawet dwukrotnej prolongaty na 14 lub 30 podczas pierwszej pożyczki oraz jednokrotnego w przypadku każdej kolejnej.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 3 prostych krokach: wybierz kwotę i termin spłaty pożyczki. Złóż wniosek wypełniając formularz > potwierdź numer rachunku bankowego > po pozytywnej weryfikacji wniosku, pieniądze przelewamy na Twoje konto!

Wandoo.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Konta bankowe: Millennium, mBank, PKO BP, Pekao SA, BZ WBK, Alior

Weź pożyczkę Wandoo

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 15 minut

Wandoo.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 15 minut do 5000 zł z terminem spłaty od 10 do 30 dni. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Wandoo nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Maksymalna kwota szybkiego kredytu od Wandoo wynosi do 5000 zł, pierwszy kredyt uzyskuje się do 2500 zł.

Wandoo szybkie kredyty możno załatwić nie wychodząc z domu. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie internetowej kredytodawcy, wypełnić formularz i po zakończeniu rejestracji wykonać przelew aktywizacji ze swojego na konto bankowe kredytodawcy 0.01 zł. Po tym jak kredytodawca otrzyma koszt za aktywizację, będziesz mógł/a ubiec o szybki kredyt, podając kwotę kredytu i termin spłaty.Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, to za chwilę żądana suma pieniężna będzie na Twoim konto bankowym. Jeśli pragniesz otrzymać kredyt powtórnie, to rejestrację nie musisz dokonywać, wybierz tylko potrzebną sumę kredytu i termin spłaty.

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. O dokładną kwotę przedłużenia kredytu możno dowiedzieć się na swoim profilu Wandoo.pl

Kto może otrzymać kredyt Wandoo.pl

Pożyczkę od Wandoo.pl może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 20 do 70 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 Wandoo.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Wandoo

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top