Rapidamoney.pl

Znajdujesz się tu: » »

Szybkie i łatwe pożyczki do 25 000 zł w 24h

Kredyt bezpłatny: możliwe akcje
Miesięczna stopa procentowa: 10% (kwota kredytu 1000 zł + % kredytu (na 30 dni)/1000*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 46.1- 69.3%
Kwota kredytu: od 2500 zł do 25000 zł
Termin kredytu: od 12 do 48 miesięcy

Ograniczenia wiekowe: od 18 do 75 lat

Rapidamoney.pl

Kim jesteśmy?

Rapida Money jest nowo powstałą firmą na rynku polskim, ale w udzielaniu pożyczek mamy duże doświadczenie. Działamy w Wielkiej Brytanii już od 2005 roku. Udzieliliśmy kredytów na łączną kwotę 5 miliardów złotych 230 tysiącom klientów. Kierujemy się zasadą, według której nasz klient jest dla nas ważniejszy niż cyfry i statystyki. Działamy według jasnych zasad, bez ukrytych kosztów. Klienci mogą pożyczyć do 25,000 zł na okres do 48 miesięcy.

Czas otrzymania kredytu: 2 dni

Porządek otrzymania kredytu: pożyczka przez Internet w 2 prostych krokach: pierwszy krok to wypełnienie i podpisanie online naszego 5-cio minutowego formularza zgłoszeniowego. Po zaakceptowaniu zgłoszenia wysyłamy link dla gwaranta. Gwarant wypełnia i podpisuje swoją część aplikacji > krok drugi to krótka rozmowa telefoniczna z Pożyczkobiorcą oraz gwarantem, w celu potwierdzenia szczegółów i upewniena się, że obie strony rozumieją swoje obowiązki.

Rapidamoney.pl

Przyjmujemy wnioski: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Weź pożyczkę Rapidamoney

Kontakty w Polsce:


Kredyty pieniężne w ciągu 2 dni

Rapidamoney.pl to firma oferująca szybkie kredyty w internecie w ciągu 2 dni do 25000 zł z terminem spłaty od 12 do 48 miesięcy. Kredyty możno załatwić w internecie. Dla otrzymania kredytu od Kuki nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komurkowy i rachunek konto bankowe.

Ile trzeba czekać na wypłatę kredytu?

Zawsze robimy wszystko co w naszej mocy, aby pożyczka została wypłacona tak szybko jak jest to możliwe. Większość pożyczek wypłacamy w ciągu 48 godzin. Jeśli Ty i Twój gwarant ukończycie aplikację online i wszystkie procesy weryfikacyjne odbędą się bez problemu, możemy wypłacić pożyczkę w ciągu 24 godzin. Po wypełnieniu formularzy aplikacyjnych przeprowadzamy krótką rozmowę z Tobą i Twoim gwarantem. Im szybciej to nastąpi tym szybciej będziemy mogli wypłacić pieniądze.

Czynniki spowalniające proces aplikacji:

Kto może otrzymać kredyt Rapidamoney.pl

W Rapida Money nie osądzamy cię na podstawie historii kredytowej!

Pożyczka może być przyznana osobie w wieku 18-75 lat, która posiada status rezydenta, czyli zamieszkuje na terenie Polski . Pożyczkobiorca nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz musi wykazać zdolność do pokrycia miesięcznej raty. Potrzebny będzie również znajomy lub członek rodziny, który zgodzi się być Twoim gwarantem.
 Rapidamoney.pl

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę Rapidamoney

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top