SMSkredyt

Znajdujesz się tu: » »

Pożyczka dla Ciebie od 200 do 15000 zł na okres do 48 miesięcy. Pożyczka na rachunki pierwsze 15 dni bez opłat!

Kredyt bezpłatny: możliwe akcje
Miesięczna stopa procentowa: 20 % (kwota kredytu 800 zł + % kredytu (na 30 dni)/800*100-100)

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 0.01-29000 %

Opłata aktywacyjna: 0.01 zł
Kwota kredytu: od 200 zł do 15000 zł
Termin kredytu: od 15 dni do 2 lat

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-18:00
Ograniczenia wiekowe: od 20 do 80 lat

SMSkredyt.pl

Ważny: Oprócz produktów wymienionych w powyższej tabeli SMSkredyt oferuje również inne pożyczki nawet do kwoty 15000 zł.

Czy mogę przesunąć termin spłaty pożyczki: Niestety nie. Na tę chwilę SMS Kredyt nie umożliwia przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Jeśli Twoje opóźnienie wynosi już min. 3 dni, skontaktuj się z nami pod numerem 717193342.

Czas otrzymania kredytu: 15 minut

Porządek otrzymania kredytu: żeby otrzymać kredyt, trzeba wypełnić wniosek o pożyczkę > badanie > odpowiedź > pieniądze na konto bankowym

SMSkredyt Weź pożyczkę

Informacja dopełniająca: Pożyczka może być udzielona tylko Klientom, którzy posiadają numer PESEL oraz polski dowód osobisty.

Konta bankowe: Pekao Bank, BPH Bank, Bank Pocztowy

Weź pożyczkę SMSkredyt

 

Kontakty w Polsce:

  • SMS Kredyt Sp. z o.o.
  • ul. Świętego Mikołaja 8-11,
  • 50-125 Wrocław, Polska

SMSkredyt składanie wniosków pożyczkowych

Czas otrzymania kredytu 1 godzina

SMSkredyt pożyczka pieniężna to idealne rozwiązanie dla ludzi, lubiących komfort i jakość. Kwota pożyczki od SMSkredyt może osiągnąć nawet 800 zł, z terminem spłaty 15 lub 30 dni. Jest kilka metod, w jaki sposób pożyczać pieniądze od SMSkredyt. Wnioskować możno w internecie, wypełniając formularz online, drugi wariant, wysyłając sms i konsultant przedzwania, po czym będziecie mogli wypełnić wniosek. Napewno trzeba pamiętać, że SMSkredyt możno otrzymać wyłącznie w wypadku, gdy masz stale udokumentowane dochody i nie masz popsutej historii kredytów.

Po ilu kwota kredytu może być nawet 800 zł, firma oferuje termin spłaty 15 lub 30 dni. Dlatego, żeby zameldować się o kredyt szybki musisz mieć tylko podłączenie internetu, aktualne konto bankowe i adres e-maila, telefon komurkowy. SMSkredyt wydaje kredyty średnio w ciągu jednej godziny, w taki sposób zabezpieczając szybki i jakościowy serwis. Musisz tylko wypełnić formularz, podając żądaną informację. Jak pragniesz otrzymać pieniądze na swoje konto bankowe, to będziesz musiał zapłacić 0.01 zł, żeby pożyczkodawca mógł zidentyfikować Twoje konto bankowe. Więcej informacji od SMSkredyt na stronie internetowej www.smskredyt.pl

Przed tym jak wybrać szybki kredyt od SMSkredyt, dokładnie zapoznaj się z informacją podanej na stronie internetowej kredytodawcy, o terminach spłaty, sankcjach karnych, i inne, w taki sposób będziesz mógł przyjąć prawidłową decyzję.

Pieniądze możno otrzymać na swoim konto bankowym, w urzędach pocztowych lub w bankach PEKAO, BPH.

Koszty kredytu

Poniższa tabela porównuje oferty pożyczki firmy kredytowej za pomocą kryteriów, takich jak kwota pożyczki, raty miesięczne, spłata kredytu, rzeczywista roczna stopa oprocentowania, termin. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania obliczana jest pod warunkiem, że kredytobiorca pożyczy ponownie, w takim razie w obliczeniach RRSO nie jest uwzględniona opłata aktywacyjna, którą kredytobiorca płaci pożyczkodawcy w czasie rejestracji na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Wszystkie wykorzystane dane, dostępne w tabeli porównawczej, otrzymane od informacji dostępnej na stronie internetowej właściwej firmy kredytowej. Jest możliwe, że koszty kredytu, koszty prowizji i inne warunki pożyczkowe zostały zmienione, więc jest zalecane przed pożyczką, sprawdź najnowsze informacje, odwiedzając stronę internetową firmy kredytowej.

Kwota zł Płatność zł*  Koszty zł  RRSO % Termin w dniach
         
200 240 40 820.14 % 30
300 360 60 819.80 % 30
400 480 80 819.12 % 30
500 610 110 819.12 % 30
600 720 120 819.12 % 30
700 840 140 819.12 % 30
800 960 160 819.12 % 30

opłata miesięczna

Przedłużenie kredytu i informacja polityki odnowienia

Kredytobiorca ma prawo zaproponować przedłużenie terminu kredytu, spłacając koszt przedłużenia kredytu w wysokości określonej w ofercie przedłużenia terminu. Więcej informacji na stronie internetowej kredytodawcy SMSkredyt.pl

Kto może otrzymać kredyt SMSkredyt

Oferta SMS Kredyt skierowana jest do osób:
  • w wieku 20-80 lat,
  • posiadających nr PESEL,
  • posiadających stałe źródło dochodu,
  • posiadających stałe miejsce zamieszkania,
  • nie posiadających negatywnej historii kredytowej w BIG InfoMonitor, KRD.
SMSkredyt aktualności

Ważne

Prawo do wycofania

Kredytobiorca może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kredytowej, więcej informacji otrzymasz na stronie internetowej Kredytodawcy.

Informacja na temat karny

W przypadku niewywiązania możno rozpocząć proces windykacji roszczenia, prawo zastrzeżenia przekazać osobom trzecim, co będzie miało wpływ na historię kredytową Pożyczkobiorcy i nawet ocenę kredytową, co może być powodem odmowy usługodawcy. W przypadku zwłoki płatności obliczana jest kara na podstawie łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki.

Weź pożyczkę SMSkredyt

Opinie

Dla przyjęcia najkorzystniejszego rozwiązania przy wyborze najwygodniejszej dla Państwa firmy pożyczkodawcy, utworzyliśmy sekcję opinii o Kredytowcach. Dołącz również swoją opinię!

Dodaj opinię
Imię *
Ocena *
Opinie
refresh
captcha

Zapisz się do otrzymania nowości

to top